Cemal Enginyurt, AK Parti Genel Başkanı'nı Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Şikayet Etti!

Türk siyasetinin renkli simalarından olan Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt yine ilginç bir çıkışı ile gündem oldu. Bir video paylaşan Cemal Enginyurt, AK Parti kongrelerinde koronavirüs kurallarına uyulmaması konusunda Cumhurbaşkanı Erdoğan'a şikayette bulundu.

Cemal Enginyurt, AK Parti Genel Başkanı'nı Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Şikayet Etti!

Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt yine ilginç bir açıklamasıyla gündem oldu. AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a şikayet eden Cemal Enginyurt benzeri az görülen bir açıklamaya imza attı.

CEMAL ENGİNYURT'TAN İLGİNÇ ÇIKIŞ!

Sosyal medya hesabından konuşmasını paylaşan Cemal Enginyurt, “AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan her gün 5-6 kongre yapıyor. Binlerce insanın kongre salonlarında maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaksızın bir araya gelerek sağlıklarını büyük bir riske atıyor. Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, lütfen AK Parti genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı uyarınız.” dedi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A ŞİKAYET ETTİ!

Açıklamalarını sürdüren Cemal Enginyurt, “Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan, siz sürekli maske, mesafe ve hijyen uyarılarında bulunuyorsunuz. Sizin bu ülkenin Cumhurbaşkanı olmanız dolayısıyla bizler de bu kurallara size olan saygımız gereği uymaya büyük bir gayret gösteriyoruz. Lakin Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan bu kurallara uymuyor.” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan isteğini yineleyen Cemal Enginyurt, “AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı şikayet ediyorum. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kendisini uyarmalıdır.” açıklamasını yaptı.

Kamugundemi.com

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@