Berat Albayrak'ın Nerede Olduğunu Avukatı Açıkladı!

Hazine ve Maliye eski Bakanı Berat Albayrak'ın nerede olduğuna dair avukatı Sinan Göktaş tarafından bir açıklama yapıldı. CHP'nin sert şekilde yüklendiği Berat Albayrak hakkında ortaya atılan iddialara Avukat Sinan Göktaş yanıt verdi.

Berat Albayrak'ın Nerede Olduğunu Avukatı Açıkladı!

Berat Albayrak'ın avukatı Sinan Göktaş tarafından bir son dakika açıklaması yapılarak kamuoyunu meşgul eden iddialara yanıt verildi.

BERAT ALBAYRAK'IN AVUKATINDAN AÇIKLAMA!

CHP'nin bugün Berat Albayrak hakkında yapmış olduğu paylaşıma tepki gösteren Sinan Göktaş, “Son günlerde Sayın berat Albayrak hakkında CHP tarafından başlatılan ve yazılı, görsel, sosyal medyada yürütülen iftira ve karalama kampanyalarına cevap verme gereği hasıl olmuştur.” dedi.

Merkez Bankası'nın döviz rezervlerine yönelik iddialar hakkında konuşan Sinan Göktaş, “Merkez Bankası rezervlerine yönelik tüm işlemler yürürlükteki mevzuata uygun bir şekilde finansal istikrar ve fiyat istikrarı hedefleri doğrultusunda gerçekleşmiştir. Merkez Bankası'nın herhangi bir varlığının farklı yerlere transfer edilmesi, yok olması ve buhar edilmesi ihtimali dahi yoktur. Ayrıca yapılan tüm para akışlarının izi de sürülebilir.” ifadelerini kullandı.

Berat Albyarak'a karşı bir operasyon düzenlendiğini iddia eden Sinan Göktaş, “Kamuda görev aldığı süre içerisinde Berat Albayrak'a karşı yalan ve iftiralarla, terör örgütlerinin izlediği taktik ve algı operasyonlarıyla nefret objesi haline getirilmesine yönelik gerçekleştirilen operasyonların bir benzerinin daha devreye alındığı görülmüştür. Sayın berat Albayrak görevleri boyunca attığı her adımda bu ülkenin her kesiminden insanının yanında yer almıştır. Terörle mücadelenin çok önemli olduğu bugünlerde terör örgütlerine nefes aldırmak isteyenler gündemi Berat Albayrak'a doğru döndürmeyi amaçlamaktadırlar.” şeklinde konuştu.

BERAT ALBAYRAK'IN NEREDE OLDUĞUNU AÇIKLADI!

Berat Albayrak'ın nerede olduğuna dair de bir açıklama yapan Sinan Göktaş, “Görevi süresince bugüne kadar Türkiye Cumhuriyeti'nin hiçbir bakanının karşılaşmadığı kadar yalan, iftira ve ahlaksız saldırılara maruz kalan Sayın berat Albayraki görevden ayrıldığı günden bugüne kadar her normal bir Türk ailesinde olduğu gibi kendi evindedir, eşi ve çocukları ile vakit geçirmektedir.” sözlerini ifade etti.

CHP'YE TAZMİNAT DAVASI!

Öte yandan Sinan Göktaş, Berat Albayrak'a karşı yürütülen kampanyadan dolayı CHP'ye 500 Bin TL'lik tazminat davası açtıklarını duyurdu. Kazanılacak tazminatın ise PKK ile mücadelede şehit düşen kahramanların ailelerine bağışlanacağı bildirildi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@