Başbakan Yıldırım: Balıkçı esnafımıza hayırlı bir sezon, bereketli kazançlar diliyorum

 ANKARA, () - BAŞBAKAN Binali Yıldırım, denizlerde başlayan yeni av sezonuyla ilgili "Ağlarını dikerek, teknelerini onararak günlerdir hazırlık yapan ve 'Vira Bismillah' diyerek bugün denizlere açılan bütün balıkçılarımıza...

Haberler 01.09.2016, 16:49
Başbakan Yıldırım: Balıkçı esnafımıza hayırlı bir sezon, bereketli kazançlar diliyorum

 ANKARA, () - BAŞBAKAN Binali Yıldırım, denizlerde başlayan yeni av sezonuyla ilgili "Ağlarını dikerek, teknelerini onararak günlerdir hazırlık yapan ve 'Vira Bismillah' diyerek bugün denizlere açılan bütün balıkçılarımıza ve bu sektörden geçimini sağlayan balıkçı esnafımıza hayırlı bir sezon, bereketli kazançlar diliyorum" dedi.

Başbakan Yıldırım, denizlerde avlanma mevsiminin başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başbakan Yıldırım, bugün denizlere açılan bütün balıkçılara bereketli bir sezon dileyerek, mesajında şu ifadeleri kullandı: "Balıkların üreme ve çoğalma dönemine denk gelmesi ve bazı balık türlerinin yok olma riski bulunması sebebiyle ülkemizde 15 Nisan'dan itibaren uygulanan denizlerde avlanma yasağı bugün sona ermiştir. Ağlarını dikerek, teknelerini onararak günlerdir hazırlık yapan ve 'Vira Bismillah' diyerek bugün denizlere açılan bütün balıkçılarımıza ve bu sektörden geçimini sağlayan balıkçı esnafımıza hayırlı bir sezon, bereketli kazançlar diliyorum"

 

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@