Başbakan Davutoğlu, Koalisyan Görüşmeleri Kapsamında Bahçeli'yi İle Görüştü

Başbakan Ahmet Davutoğlu, koalisyon görüşmeleri kapsamında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli\'yi TBMM\'deki makamında ziyaret etti. Görüşme yaklaşık 1 saat 45 sürdü.

Haberler 14.07.2015, 18:50
Başbakan Davutoğlu, Koalisyan Görüşmeleri Kapsamında Bahçeli'yi İle Görüştü

ANKARA (ANKA) -AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, koalisyon görüşmeleri kapsamında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi TBMM'deki makamında ziyaret etti. Görüşme yaklaşık 1 saat 45 sürdü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın görevlendirmesinin ardından CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile dün görüşen Başbakan Ahmet Davutoğlu, bugün de MHP Lideri Devlet Bahçeli ile biraraya geldi. Başbakan Davutoğlu'na TBMM'ye gelişinde MHP Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Kalaycı eşlik etti. TBMM'deki makamının kapısında Başbakan Davutoğlu'nu karşılayan Bahçeli'ye görüşmelerde Genel Başkan Yardımcısı Kenan Tanrıkulu, Grup Başkanvekili Oktay Vural ve Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın eşlik etti. 

Yaklaşık 1 saat 45 dakika süren görüşmeye AK Parti adına Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek, Grup Başkanvekili Mahir Ünal, AK Parti Milletvekillleri Lütfü Elvan ve Ertan Aydın da katıldı. Görüntü verilmesinin ardından görüşme basına kapalı sürdürüldü.

Görüşmenin sonunda MHP adına yazılı bir açıklama yapılacağı ifade edildi. Başbakan Davutoğlu da parti genel merkezinde saat 15.30'da bir basın toplantısı düzenleyecek. (ANKA)

(ÜNS/ÖZK)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@