Başbakan Davutoğlu: Deaş Ya Da Pkk Her Terör Örgütü Bizden Aynı Cevabı Alacak

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Şanlıurfa’daki terör saldırılarına ilişkin, “Gençlerin canına kasteden DAEŞ ya da kalleşçe polisimize, askerimize, masum vatandaşlarımıza kurşun sıkan PKK, hangi amaç ve kaynaktan beslenirse beslensin her terör örgütü bizden aynı cevabı alacak” dedi.

Haberler 23.07.2015, 15:38
Başbakan Davutoğlu: Deaş Ya Da Pkk Her Terör Örgütü Bizden Aynı Cevabı Alacak

ANKARA(ANKA) - Başbakan Ahmet Davutoğlu, Şanlıurfa’daki terör saldırılarına ilişkin, “Gençlerin canına kasteden DAEŞ ya da kalleşçe polisimize, askerimize, masum vatandaşlarımıza kurşun sıkan PKK, hangi amaç ve kaynaktan beslenirse beslensin her terör örgütü bizden aynı cevabı alacak” dedi.

Başbakan Davutoğlu, Twitter hesabından paylaşımlarda bulundu. Bakanlar Kurulu’nda Suruç’taki hain terör eylemini ve bundan sonra sınırda alınacak ilave önlemleri detaylı bir şekilde ele aldıklarını kaydeden Davutoğlu, “Gençlerin canına kasteden DAEŞ ya da kalleşçe polisimize, askerimize, masum vatandaşlarımıza kurşun sıkan PKK, hangi amaç ve kaynaktan beslenirse beslensin her terör örgütü bizden aynı cevabı alacak” dedi.

Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde iki polisin şehit edilmesiyle ilgili güvenlik güçlerinin soruşturmayı çok yönlü olarak sürdürdüğünü belirten Davutoğlu, “Bu hain saldırının fail ya da faillerinin en kısa zamanda yakalanarak adalete teslim edileceğinden kimsenin şüphesi olmasın. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyorum” ifadelerini paylaştı. (ANKA)

(HM/OLÇ)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@