Başbakan Davutoğlu Bir Günde 4 İl Gezecek

ANKARA (ANKA) - AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu seçim çalışmaları kapsamında partisinin Hatay ve Mersin mitinglerinde halka hitap edecek. Ankara’da TZOB 26. Genel Kurul Toplantısı’nda konuşacak olan Davutoğ

Haberler 09.05.2015, 15:43
Başbakan Davutoğlu Bir Günde 4 İl Gezecek

ANKARA (ANKA) - AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu seçim çalışmaları kapsamında partisinin Hatay ve Mersin mitinglerinde halka hitap edecek. Ankara’da TZOB 26. Genel Kurul Toplantısı’nda konuşacak olan Davutoğlu, İstanbul’da MÜSİAD 25. Kuruluş Yıldönümü Etkinliğine katılacak.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, TZOB 26. Genel Kurul Toplantısına katılacak. Davutoğlu, saat 11.00’deki toplantının ardından Hatay’a geçecek.  Saat 13.30’te Hatay Valiliğini ziyaret etmesi beklenen Davutoğlu, Partisinin 24’üncü il mitingini saat 14.00’te Hatay’da yapacak. Hatay mitinginin ardından Mersin’e geçecek olan Başbakan Davutoğlu, Valilik ziyaretinin ardından, Saat 17.00’de halka hitap edecek.

Başbakan Davutoğlu, seçim çalışmalarının ardından İstanbul’a geçecek. Davutoğlu, Saat 21.00’de MÜSİAD 25. Kuruluş Yıldönümü Etkinliğine katılacak.(ANKA)

(HM/ORH)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@