Bakan Özlü, yardımcı doçente kız istedi

BİLİM, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce Üniversitesi öğretim görevlisi Yrd. Doç. Dr. Fatih Özçelik'in evleneceği Esra Dinç'i, babası ve dedesinden istedi. Bakan Özlü, ardından çiftin nişan yüzüklerini...

Haberler 10.07.2016, 11:30
Bakan Özlü, yardımcı doçente kız istedi
BİLİM, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce Üniversitesi öğretim görevlisi Yrd. Doç. Dr. Fatih Özçelik'in evleneceği Esra Dinç'i, babası ve dedesinden istedi. Bakan Özlü, ardından çiftin nişan yüzüklerini taktı.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ile birlikte kız evine gitti. Bakan Özlü, burada Esra Dinç'i, babası ve dedesinden Yrd. Doç. Dr. Fatih Özçelik için istedi. Bakan Özlü, "Gençler birbirlerini görmüşler ve sevmişler. Bizler de onların kutsal evlilik yolunda önünü açmalıyız diye düşünüyorum. Allah'ın emri, Peygamber'in kavli ile kızınız Esra’yı oğlumuz Fatih’e istiyoruz. İnşallah hayırlı bir yuva kurarlar ve mutlu olurlar" dedi.

Bakan Özlü, genç çiftin söz ve nişan yüzüklerini de takarak mutluluk dileğinde bulundu. Fatih Özçelik ve Esra Dinç’in nişanına Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan Genç de katıldı. Bakan Özlü, nişanın ardından Düzce'den ayrıldı.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@