Bakan Müezzinoğlu: Bu millet çapulcuya pabuç bırakmamıştır

BURSA’da bu yıl 17’ncisi düzenlenen Batı Trakyalılar Panayırı ve Yağlı Güreş Şampiyonası’nın açılışına katılan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, son zamanlarda yaşanan terör olaylarıyla ilgili, "Bu millet bu güne kadar hiçbir çapulcuya pabuç bırakmamıştır, bundan sonra da bırakmayacaktır" dedi..

Haberler 16.08.2015, 15:29
Bakan Müezzinoğlu: Bu millet çapulcuya pabuç bırakmamıştır

BURSA’da bu yıl 17’ncisi düzenlenen Batı Trakyalılar Panayırı ve Yağlı Güreş Şampiyonası’nın açılışına katılan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, son zamanlarda yaşanan terör olaylarıyla ilgili, "Bu millet bu güne kadar hiçbir çapulcuya pabuç bırakmamıştır, bundan sonra da bırakmayacaktır" dedi.
Bakan Müezzinoğlu, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği’nin Gündoğdu Mahallesi'nde düzenlediği Batı Trakyalılar Panayırı ve Yağlı Güreş Şampiyonası’nın açılışına katıldı.Burada konuşma yapan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, bayrak ve toprak uğruna çok şehit vermiş bir milletin mensupları olduğumuzu belirterek şunları söyledi:
"Bugünlerde de yine milli birlik ve beraberliğimiz için, yine ay yıldızlı bayrağımızın güçlü bir şekilde dalgalanması uğruna şehitler veriyoruz. Ama bu milletin birliğini, beraberliğini bozmak isteyenler şunu bilsinler ki, bu millet tarihi geçmişinde hiçbir çapulcuya pabuç bırakmamış bir millettir. Bunlara en ağır dersi verebilecek iradesi ve gücü de vardır."
Bakan Müzzinoğlu daha sonra şifa dilekleriyle şenlik pilavını dağıttı ve ardından Merinos Kongre ve Kültür Merkezi’nde Osmangazi İlçe Danışma Meclisi toplantısına katıldı.

 

 

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@