Bakan Akdağ: Suriye'de nereye ne kadar müdahale etmemiz gerekiyorsa edeceğiz (2)

ŞEHİT AİLESİNİ BAŞBAKANLA GÖRÜŞTÜRDÜ Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Ak Parti Adana İl Başkanlığı'nı ziyaret ettikten sonra 15 Temmuz darbe girişiminde şehit düşen asker ve polislerin aileleriyle buluşup başsağlığı diledi. İlk...

Haberler 31.08.2016, 18:03
Bakan Akdağ: Suriye'de nereye ne kadar müdahale etmemiz gerekiyorsa edeceğiz (2)

ŞEHİT AİLESİNİ BAŞBAKANLA GÖRÜŞTÜRDÜ
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Ak Parti Adana İl Başkanlığı'nı ziyaret ettikten sonra 15 Temmuz darbe girişiminde şehit düşen asker ve polislerin aileleriyle buluşup başsağlığı diledi.
İlk olarak şehit Piyade Uzman Çavuş Halit Yaşar Mine'nin ailesine giden Bakan Akdağ, ardından Ankara'da 15 Temmuz gecesi darbecilerin Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığı'na saldırısında şehit düşen evli ikiz polis memurları Ahmet ve Mehmet Oruç'un evine geçti. Burada şehitlerin babası işçi emeklisi Ali Oruç ve yakınlarına başsağlığı dileyen Bakan Akdağ, cep telefonuyla Başbakan Binali Yıldırım'ı aradı. Bakandan şehit babasını telefona isteyen Başbakan Yıldırım, Ali Oruç'a sabır ve başsağlığı diledi. Ali Oruç ise, "Vatanımız sağolsun başkanım. Ben 2 evlat verdim, üçüncüyü de vermeye hazırım. Bu vatan için canımız sağolsun" dedi.
Şehit polis Yunus Uğur'un da ailesini ziyaret eden Bakan Akdağ, Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne geçerek basına kapalı yapılan toplantıda sağlık çalışanlarıyla buluşup sorunlarını dinledi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@