Bahçeli: Türk Pop Müziği Odalarda Işıksız Kaldı

ANKARA (ANKA) – MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ünlü sanatçı Kayahan’a Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine rahmet diledi. Bahçeli, yayımladığı taziye mesajında, Türk müziğinin güçlü sesi, kendine özgü yorum ve müstes

Haberler 03.04.2015, 14:19
Bahçeli: Türk Pop Müziği Odalarda Işıksız Kaldı

ANKARA (ANKA) – MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ünlü sanatçı Kayahan’a Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine rahmet diledi.

Bahçeli, yayımladığı taziye mesajında, Türk müziğinin güçlü sesi, kendine özgü yorum ve müstesna besteleriyle milyonların gönlünde taht kuran değerli sanatçı Kayahan Açar’ın vefatından büyük bir üzüntü duyduğunu belirtti. Kayahan’ın bundan böyle sözlerini bizzat kaleme aldığı sevda şarkılarından tüteceğini, yolu sevgiden geçen herkesin gönlünde manen var olacağını ifade eden Bahçeli, şöyle devam etti:

“Türk Pop Müziği gerçekten de ‘Odalarda ışıksız kalmıştır’. Merhum geride kalıcı izler, sayısız hatıralar ve onca eser bırakarak ebediyete göçse de aziz milletimiz bağrından çıkardığı bu kıymetli sanatçısını hiç unutmayacaktır. Zamansız kaybettiğimiz değerli sanatçımız Kayahan Açar’a Cenab-ı Allah’tan rahmet niyaz ediyor; ailesine, tertemiz ismini yüreklerine yazmış sevenlerine ve milletimize başsağlığı diliyorum.” (ANKA)

(GO/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@