AKP'den sürpriz Boynukalın kararı

İşte listede yer almaya isimler

Haberler 19.09.2015, 01:06
AKP'den sürpriz Boynukalın kararı

AKP'de 1 Kasım seçimlerinde yer almayacak isimler dikkat çekti.

Hürriyet gazetesine yapılan saldırıların ilkinde ön saflarda yer alan AKP milletvekili Abdurrahim Boynukalın’ın, 1 Kasım seçimleri için AKP’nin milletvekili aday listesinde yer almadı.

Abdürrahim Boynukalın Twitter hesabından da aday listeleriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Boynukalın şunları paylaştı:

 

AKP listelerinde üstü çizilen bir diğer isim ise 7 Haziran seçimlerinde AKP Mersin milletvekili olan Muhsin Kızılkaya oldu.

AKP'nin 7 Haziran'da 12 milletvekili çıkardığı İstanbul 2. Bölge'den milletvekili olan Markar Esayan'ın da aynı bölgeden 14. sıraya konulması dikkat çekti.

7 Haziran'da AKP İstanbul milletvekili olan Hüseyin Yayman da 1 Kasım için hazırlanan AKP milletvekili listesinde konulmadı.

7 Haziran'da AKP İzmir milletvekili adayı olan Savcı Sayan bu kez listede yer bulamadı. Sayan bu duruma Twitter'dan tepki göstererek, "Halimi,emeğimi,engelleyenleri Allah'a havale ediyorum.ALLAH VAR GAM YOK..." diye yazdı. Sayan'ın Cemaatçilerin kullandığı "ALLAH VAR GAM YOK" sloganını yazması dikkat çekti.

Kaynak: Odatv.com

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@