AKP'de Safranbolu İlçe Yönetimi İstifa Etti

KARABÜK'te, Ak Parti Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Güneş ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı AK Partili Necdet Aksoy’la birçok konuda görüş ayrılığı yaşadıkları gerekçesiyle görevlerinden istifa etti.

Haberler 28.01.2016, 22:12
AKP'de Safranbolu İlçe Yönetimi İstifa Etti

(DHA)- KARABÜK'te, Ak Parti Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Güneş ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı AK Partili Necdet Aksoy’la birçok konuda görüş ayrılığı yaşadıkları gerekçesiyle görevlerinden istifa etti.

Ak Parti Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Güneş yaptığı açıklamada, Belediye Başkanı Necdet Aksoy ile birçok konuda görüş ayrılığına düştüklerini belirterek, "Bu durum hem teşkilatımıza hem de ilçemize zarar verecek boyutlara ulaştı. Bu bağlamda vebal almak istemiyoruz. Biz bu güne kadar yaradandan başkasına kulluk etmedik, etmeyeceğiz de. Bu yüzden teşkilatımızı topladık, daha fazla spekülasyona fırsat vermemek için istifa ettiğimizi belirtmek istiyoruz. Biz bundan sonraki dönemde de partimizin bize vereceği her görevi en iyi şekilde yerine getirme gayretinde bulunacağız. Bu bir ayrılık değil sadece görev değişimidir" dedi.

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@