Ak Parti'nin Meclis Başkanı Adayı Kahraman: Biz Kriz Çözmeye Alışığız

-AK Parti İstanbul Milletvekili İsmail Kahraman'ın, TBMM Başkanlığı adaylık başvurusu yapıldı

Haberler 20.11.2015, 12:10
Ak Parti'nin Meclis Başkanı Adayı Kahraman: Biz Kriz Çözmeye Alışığız

ANKARA (ANKA) -AK Parti’nin Meclis Başkanı adayı, İstanbul milletvekili İsmail Kahraman, adaylık başvurusunu yaptı. Kahraman HDP’li Leyla Zana’nın yemin krizini değerlendirirken, “Biz kriz çözmeye alışığız” dedi. Kahraman frak siparişini ise verdiğini söyledi.

AK Parti’nin Meclis Başkanı adayı İsmail Kahraman başvurusunu TBMM Genel Sekreterliğine yaptı. AK Parti Grup başkanvekilleri Mahir Ünal, Ahmet Aydın, İlknur İnceöz ve AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül ile birlikte başvurusunu yapan Kahraman çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Kahraman, "Destek için partilere ziyaret gerçekleştirecek misiniz?" şeklindeki bir soruyu, “Duruma göre bakacağız. Henüz diğer partilerin adayları tam belli değil. Bütün milletvekillerinin desteğini bekliyoruz. İyi bir dönem geçireceğiz inşallah” şeklinde yanıtladı.

HDP Ağrı Milletvekili Leyla Zana’nın yemin krizinin hatırlatılması üzerine İsmail Kahraman, “Biz kriz çözmeye alışığız” yanıtı vermekle yetindi.

Ardından AK Parti Grubunda gazetecilere tatlı ve dondurma ikram edildi. İsmail Kahraman, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ve AK Parti Grup Başkanvekillerinin katıldığı ikramlı sohbette, Kahraman’a frak siparişi verip vermediği soruldu. Kahraman da, frak siparişi verildiğini ve İçtüzük neyi gerektiriyorsa ona uyacağını ifade etti. (ANKA)

(BK/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@