AK Partili Mehmet Özhaseki: Onların Oylarının Allah Belasını Versin!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Kayseri Melikgazi Belediyesi'nin bir açılış törenine katılarak konuşma yaptı. Mehmet Özheki CHP ve HDP'ye yönelik sert eleştirilerde bulundu.

AK Partili Mehmet Özhaseki: Onların Oylarının Allah Belasını Versin!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin gündeminde bugün HDP ve CHP vardı. Terör üzerinde bu iki partiye yüklenen Mehmet Özhaseki sert konuştu.

PKK'YA LANET OLSUN DİYEMEDİLER!

Türkiye'de terörün sözcülüğünü yapanlara karşı artık tavır alınması gerektiğini söyleyen Mehmet Özhaseki, “HDP'yi her fırsatta bu açıdan konuşmalıyız, duyurmalıyız. Bir gün olsun TBMM'de “PKK'ya lanet olsun” diyemediler. Peki ne söylüyorlar? 'Biz teröre karşıyız, iki taraf da silah bırakmalı' diyorlar. Biz bunların ne olduğu gayet iyi biliyoruz. Ancak ana muhalefet de bunların sözcülüğünü yapmaya devam ediyorlar. Kemal Kılıçdaroğlu açıklama yapıyor, '13 askerimizin katili Cumhurbaşkanı'dır' diyor. Allah seni ıslah etsin, doğru yola getirsin.” dedi.

ONLARIN OYLARININ ALLAH BELASINI VERSİN!

CHP genel Başkanı kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik eleştirilerine devam eden Mehmet Özhaseki, “Kemal Kılıçdaroğlu ne olur bir gün de çıkıp PKK'yı kınasan. '3 tane oy alacağım' diyerek bu katillere yaltakçılık yapmasan. Seçimlerde 4 tane fazladan oy almak için olmadık şekillere giriyorsunuz. Lanet olsun oylarına. Onların oylarının Allah belasını versin.” ifadelerini kullandı.

Açıklamalarını devam ettiren Mehmet Özhaseki sözlerine, “Biz bu hassasiyetlerimizi her fırsatta dile getirmeliyiz. Yoksa milletimizin karşısına çıkıp doğruları söylemiş olmayız. Bu topraklarda fitne sona erene kadar temizlik sürecektir.” ifadeleriyle son verdi.

Yorumlar (1)
M.gungor 3 ay önce
Helal olsun sayın vekilim demekki neymiş üç beş oya satılık vekile deyil adam gibi adama ihtiyacı var bu devletin sağ olun vurgu yaptığınız icin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@