Ak Partide İsimler Belli Oldu

ANKARA(ANKA)-7 Haziran 2015 seçimleri öncesi AK Partide Milletvekili adayları belli oldu. Bin 40’ı kadın 6 bin 223 kişinin aday adaylığı için başvuruda bulunduğu iktidar partisinde Milletvekili aday listesinde yer alan isimle

Ak Partide İsimler Belli Oldu

ANKARA(ANKA)-7 Haziran 2015 seçimleri öncesi AK Partide Milletvekili adayları belli oldu. Bin 40’ı kadın 6 bin 223 kişinin aday adaylığı için başvuruda bulunduğu iktidar partisinde Milletvekili aday listesinde yer alan isimler Yüksek Seçim Kuruluna bildirildi.

AK Parti’de 550 adaydan 451’i erkek, 99’u kadın.  AK Parti’de 312 vekilden 3 dönem kuralı nedeniyle 70’i başvuru yapmadı. Geriye kalan 242 vekilden başvuru yapan 105 kişi listeye giremedi.137 isim ise listede yeniden yer buldu. AK Parti’de adayların 2’si ilkokul, 41’i lise mezunu, 186’sı lisansüstü, 321’i ise lisans mezunu.

AK Parti milletvekili aday listesi şu isimlerden oluştu:

               İSİM                                               EĞİTİM                  MESLEK

ADANA

1.            NECDET ÜNÜVAR                           YÜKSEK                DOKTOR

2.            FATMA GÜLDEMET SARI             YÜKSEK                MİMAR

3.            SADULLAH KISACIK                        YÜKSEK                MÜHENDİS

4.            TALİP KÜÇÜKCAN                           YÜKSEK                ÖĞRETİM ÜYESİ

5.            MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ            YÜKSEK                AVUKAT

6.            ESRA YALVAÇ                                   YÜKSEK                DOKTOR

7.            MEHMET CAN                                  YÜKSEK                AVUKAT

8.            MUSTAFA ÇALIŞKAN                     YÜKSEK                ECZACI

9.            ASUMAN TEKİN                                              YÜKSEK                MİMAR

10.          KASIM PAMUK                                YÜKSEK                MALİ MÜŞAVİR

11.          MEHMET FARUK BOZKURT         YÜKSEK                ÖĞRETMEN

12.          RAMAZAN DEMİR                          YÜKSEK                YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

13.          MEHMET AY                                      YÜKSEK                AVUKAT

14.          HASAN BERZAN TOPRAK             YÜKSEK                AVUKAT

ADIYAMAN

1.            AHMET AYDIN                                  YÜKSEK                AVUKAT

2.            ADNAN BOYNUKARA                    YÜKSEK                MÜHENDİS

3.            İBRAHİM HALİL FIRAT                   YÜKSEK                AVUKAT

4.            SALİH FIRAT                                      YÜKSEK                DOKTOR

5.            İCLAL YALÇIN TUTUŞ                     YÜKSEK                ECZACI

AFYONKARAHİSAR

1.            HALİL ÜRÜN                                      YÜKSEK                AVUKAT

2.            ALİ ÖZKAYA                                       YÜKSEK                AVUKAT

3.            REMZİYE SIVACI                              YÜKSEK                DOKTOR

4.            AKİF ÖZKALDI                                   YÜKSEK                MÜHENDİS

5.            FATİH BEDER                                     YÜKSEK                AVUKAT

AĞRI

1.            ABDULLAH ATALAY                        YÜKSEK                MÜHENDİS

2.            YILMAZ ENSAROĞLU                     YÜKSEK                İLAHİYATÇI

3.            HALİL ÖZYOLCU                                               YÜKSEK                AVUKAT

4.            ALİ KONYAR                                      ORTA    YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

AKSARAY

1.            İLKNUR İNCEÖZ                                               YÜKSEK                AVUKAT

2.            NEVZAT PALTA                                YÜKSEK                MÜHENDİS

3.            HÜSEYİN HÜYÜK                             YÜKSEK                AVUKAT

AMASYA

1.            MEHMET NACİ BOSTANCI           YÜKSEK                ÖĞRETİM ÜYESİ

2.            SAİT YÜCE                                          YÜKSEK                İLAHİYATÇI

3.            HASAN ALİ CESUR                          YÜKSEK                MÜHENDİS

ANKARA 1

1.            YALÇIN AKDOĞAN                         YÜKSEK                SİYASET BİLİMCİ

2.            AHMET GÜNDOĞDU                     YÜKSEK                EĞİTMEN

3.            ALİ İHSAN ARSLAN                         YÜKSEK                YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

4.            JÜLİDE SARIEROĞLU                      YÜKSEK                EKONOMİST

5.            MURAT ALPARSLAN                      YÜKSEK                AVUKAT

6.            ERTAN AYDIN                                   YÜKSEK                MÜŞAVİR

7.            TÜLAY SELAMOĞLU                       YÜKSEK                MİMAR

8.            FATİH ŞAHİN                                     YÜKSEK                AVUKAT

9.            MEHMET EMİN ZARARSIZ           YÜKSEK                MÜŞAVİR

10.          HASAN ALBAYRAK                          YÜKSEK                MÜŞAVİR

11.          ERCAN KINACI                                 YÜKSEK                AVUKAT

12.          BARIŞ AYDIN                                     YÜKSEK                YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

13.          MURAT KÖSE                                   YÜKSEK                MÜHENDİS

14.          HASAN KARAGÖZ                           YÜKSEK                YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

15.          HATİCE DEMİRTAŞ                          YÜKSEK                AVUKAT

16.          HAYDAR ŞAHİN                YÜKSEK                               AVUKAT

17.          FATMA COŞAR KARACAN           YÜKSEK                AVUKAT

18.          MEHMET ALİ CANLI                       YÜKSEK                AVUKAT

ANKARA 2. BÖLGE

1.            EMRULLAH İŞLER                            YÜKSEK                ÖĞRETİM ÜYESİ

2.            AHMET İYİMAYA                             YÜKSEK                AVUKAT

3.            LÜTFİYE SELVA ÇAM                      YÜKSEK                MÜHENDİS

4.            VEDAT BİLGİN                                  YÜKSEK                ÖĞRETİM ÜYESİ

5.            AYDIN ÜNAL                                     YÜKSEK                GAZETECİ / YAZAR

6.            AYHAN YILMAZ                ORTA                    SERBEST/ÖZEL

7.            MAHMUT SAMİ MALLI                 YÜKSEK                MÜHENDİS

8.            NEVZAT CEYLAN                              YÜKSEK                YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

9.            AHMET BABA                                   YÜKSEK                MALİ MÜŞAVİR

10.          NURİ ELİBOL                                     YÜKSEK                GAZETECİ / YAZAR

11.          ADEM CEYLAN                                 YÜKSEK                YÖNETİCİ - KAMU

12.          SELİM CERRAH                                 YÜKSEK                YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

13.          BÜLENT YAĞMUR                           YÜKSEK                AVUKAT

14.          NESLİHAN CENK                              YÜKSEK                MÜHENDİS

ANTALYA

1.            LÜTFİ ELVAN                                     YÜKSEK                EKONOMİST

2.            MUSTAFA KÖSE                                              YÜKSEK                AVUKAT

3.            HÜSEYİN SAMANİ                          YÜKSEK                MÜHENDİS

4.            GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ             YÜKSEK                -HALKLA İLİŞKİLER UZMANI

5.            SENA NUR ÇELİK                             YÜKSEK-AVUKAT

6.            İBRAHİM AYDIN                              YÜKSEK-MÜHENDİS

7.            ATAY USLU                                        YÜKSEK-YÖNETİCİ - KAMU

8.            İBRAHİM TÜRKİŞ                             YÜKSEK-MALİ MÜŞAVİR

9.            NEVİN KORKMAZ ZOR                  YÜKSEK-AVUKAT

10.          HAKKI BEŞKAZALI                           YÜKSEK-AVUKAT

11.          ERCAN MEKTEPLİOĞLU                               YÜKSEK                -SERBEST/ÖZEL

12.          İZZET YILMAZ                                    YÜKSEK-DİŞ HEKİMİ

13.          MURTAZA TAMYÜREK                  ORTA-YÖNETİCİ - KAMU

14.          MUSTAFA AKDENİZ                       YÜKSEK                -VETERİNER HEKİMİ

ARDAHAN

1.            ORHAN ATALAY                                              YÜKSEK                -ÖĞRETİM ÜYESİ

2.            YUNUS BAYDAR                              YÜKSEK                -VETERİNER HEKİMİ

ARTVİN

1.            İSRAFİL KIŞLA                                   YÜKSEK-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

2.            VEDAT KİBAR                                    YÜKSEK                -MALİ MÜŞAVİR

AYDIN

1.            MEHMET SADIK ATAY                   YÜKSEK-MÜHENDİS

2.            ABDURRAHMAN ÖZ                      YÜKSEK                -AVUKAT

3.            ZEYNEP ARMAĞAN USLU            YÜKSEK                -ÖĞRETİM ÜYESİ

4.            MUSTAFA SAVAŞ                           YÜKSEK                -YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

5.            METİN YAVUZ                                  ORTA-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

6.            ERSİN ESENLİK                                 YÜKSEK                -MÜHENDİS

7.            CENGİZ ALTINTAŞ                           YÜKSEK-ÖĞRETMEN

BALIKESİR

1.            MAHMUT POYRAZLI                      YÜKSEK-AVUKAT

2.            SEMA KIRCI                                       YÜKSEK                -DANIŞMAN

3.            ALİ AYDINLIOĞLU                           YÜKSEK-ÖĞRETMEN

4.            AYŞE KARDAŞ                                   YÜKSEK-SİYASET BİLİMCİ

5.            KASIM BOSTAN                                              YÜKSEK-MEMUR

6.            MEHMET BAYYİĞİT                         YÜKSEK-ÖĞRETİM ÜYESİ

7.            HİLAL DEMİRÖZER                          YÜKSEK-SERBEST/ÖZEL

8.            MUSTAFA CANBEY                         YÜKSEK                -GAZETECİ / YAZAR

BARTIN

1.            YILMAZ TUNÇ                                  YÜKSEK                -AVUKAT

2.            MUSTAFA YELKENCİ                      YÜKSEK-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

BATMAN

1.            ZİVER ÖZDEMİR                                               YÜKSEK-MÜHENDİS

2.            MEHMET EMİN EKMEN                                YÜKSEK                -AVUKAT

3.            MURAT GÜNEŞTEKİN                    YÜKSEK-MÜHENDİS

4.            ADİLE GÜRBÜZ                                YÜKSEK-AVUKAT

BAYBURT

1.            NACİ AĞBAL                                     YÜKSEK                -YÖNETİCİ - KAMU

2.            BÜNYAMİN ÖZBEK                         YÜKSEK                -MÜHENDİS

BİLECİK

1.            HALİL ELDEMİR                                 YÜKSEK                -MÜHENDİS

2.            RAMAZAN KURTULMUŞ              ORTA-   EMEKLİ

BİNGÖL

1.            ŞEBNEM KOCAKELÇİ                      YÜKSEK                -YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

2.            ENVER FEHMİOĞLU                       YÜKSEK                -ÖĞRETMEN

3.            FEYZİ BERDİBEK                                               ORTA-SERBEST/ÖZEL

BİTLİS

1.            VEDAT DEMİRÖZ                             YÜKSEK-MALİ MÜŞAVİR

2.            EDİP SAFTER GAYDALI                   YÜKSEK                -EKONOMİST

3.            FATİH KADİRİOĞLU                        YÜKSEK                -MÜHENDİS

BOLU

1.            ALİ ERCOŞKUN                                YÜKSEK                -YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

2.            FEHMİ KÜPÇÜ                                 YÜKSEK-AVUKAT

3.            MEHMET EMİN GÜZ                      YÜKSEK-AVUKAT

BURDUR

1.            REŞAT PETEK                                    YÜKSEK                -AVUKAT

2.            İBRAHİM EKİCİ                                 YÜKSEK-SERBEST/ÖZEL

3.            KAMİL ÖZCAN                                 ORTA-   SERBEST/ÖZEL

BURSA

1.            MEHMET MÜEZZİNOĞLU            YÜKSEK-DOKTOR

2.            EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ                                YÜKSEK                -AVUKAT

3.            CEMALETTİN KANİ TORUN         YÜKSEK-DOKTOR

4.            HÜSEYİN ŞAHİN                                              YÜKSEK                -YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

5.            İSMET SU                                           YÜKSEK                -AVUKAT

6.            HAKAN ÇAVUŞOĞLU                     YÜKSEK                -AVUKAT

7.            ÖNDER MATLI                                  YÜKSEK                -SERBEST/ÖZEL

8.            ZEKERİYA BİRKAN                           YÜKSEK                -AVUKAT

9.            BENNUR KARABURUN                  YÜKSEK                -SERBEST/ÖZEL

10.          GÜRSEL DÖNMEZ                           YÜKSEK-MEMUR

11.          YÜKSEL YENİ                                     YÜKSEK                -YÖNETİCİ - KAMU

12.          NİHAT NASIR                                    YÜKSEK-GAZETECİ / YAZAR

13.          HARUN AKIN                                    YÜKSEK                -YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

14.          AHMET KILIÇ                                    YÜKSEK-DANIŞMAN

15.          OSMAN MESTEN                             YÜKSEK-AVUKAT

16.          HALİDE SERPİL ŞAHİN                    YÜKSEK                -ECZACI

17.          CEMİLE YİĞİT                                    YÜKSEK-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

18.          SALİH BAŞPARMAK                        YÜKSEK                -EĞİTMEN

ÇANAKKALE

1.            BÜLENT TURAN                                               YÜKSEK-AVUKAT

2.            İSMAİL KAŞDEMİR                          YÜKSEK-AVUKAT

3.            JÜLİDE İSKENDEROĞLU                                YÜKSEK-TEKNİKER

4.            SEBAHATTİN GÜNER                   YÜKSEK-AVUKAT

ÇANKIRI

1.            MUHAMMET E. AKBAŞOĞLU     YÜKSEK               -AVUKAT

2.            HÜSEYİN FİLİZ                                  YÜKSEK-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

ÇORUM

1.            SALİM USLU                                     ORTA-   YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

2.            CAHİT BAĞCI                                    YÜKSEK-SOSYOLOG

3.            LÜTFİYE İ.CERİTOĞLU KURT        YÜKSEK                -ECZACI

4.            AHMET SAMİ CEYLAN                   YÜKSEK                -MÜHENDİS

DENİZLİ

1.            NİHAT ZEYBEKCİ                              YÜKSEK                -İŞADAMI

2.            MEHMET YÜKSEL                            YÜKSEK                -İŞADAMI

3.            BİLAL UÇAR                                       YÜKSEK-AVUKAT

4.            NURCAN DALBUDAK                     YÜKSEK-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

5.            OSMAN YÜCELİŞ                             YÜKSEK-MÜHENDİS

6.            EMİN OKKAYA                                 YÜKSEK                -VETERİNER HEKİMİ

7.            PERAL ULUKÖY                                YÜKSEK-ECZACI

DİYARBAKIR

1.            CEVDET YILMAZ                               YÜKSEK-BÜROKRAT

2.            MEHMET SELİM ENSARİOĞLU   ORTA-   ÇİFTÇİ

3.            SEYYİT HAŞIM HAŞİMİ                   ORTA-EMEKLİ

4.            OYA ERONAT                                    YÜKSEK-MÜHENDİS

5.            FAZIL HÜSNÜ ERDEM                    YÜKSEK-ÖĞRETİM ÜYESİ

6.            ABDURRAHMAN KURT                 YÜKSEK                -MÜHENDİS

7.            ALİ İHSAN MERDANOĞLU           ORTA-ÇİFTÇİ

8.            MUSTAFA ELGÖRMÜŞ                  YÜKSEK                -İKTİSATÇI

9.            NETİCE ARSLAN                                               ORTA-   ÖĞRETMEN

10.          ALAATTİN PARLAK                          YÜKSEK                -SANATÇI

11.          ABBAS BARIŞ                                    YÜKSEK-YÖNETİCİ - KAMU

DÜZCE

1.            FARUK ÖZLÜ                                    YÜKSEK-MÜHENDİS

2.            FEVAİ ARSLAN                                 ORTA-   İŞADAMI

3.            AYŞE KEŞİR                                        YÜKSEK-MÜŞAVİR

EDİRNE

1.            ŞEMSETTİN EMİR                            YÜKSEK               

2.            FATMA AKSAL                                 YÜKSEK-EKONOMİST

3.            MUSTAFA OKUR                             İLK-SERBEST/ÖZEL

ELAZIĞ

1.            ŞUAY ALPAY                                     YÜKSEK-AVUKAT

2.            METİN BULUT                                  YÜKSEK                -YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

3.            SERPİL BULUT                                  YÜKSEK-ÖĞRETİM ÜYESİ

4.            ÖMER SERDAR                                 YÜKSEK-AVUKAT

ERZİNCAN

1.            TALHA EROL DURMAZ                   YÜKSEK-DOKTOR

2.            SERKAN BAYRAM                            YÜKSEK                -AVUKAT

ERZURUM

1.            EFKAN ALA                                        YÜKSEK-MÜLKİ İDARE AMİRİ

2.            ADNAN YILMAZ                                               YÜKSEK                -BÜROKRAT

3.            ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU            YÜKSEK-EKONOMİST

4.            İBRAHİM AYDEMİR                         YÜKSEK-MALİ MÜŞAVİR

5.            ABDURRAHİM FIRAT                     YÜKSEK-AVUKAT

6.            ZAFER TARİKDAROĞLU                 YÜKSEK-EĞİTMEN

ESKİŞEHİR

1.            NABİ AVCI                                         YÜKSEK-ÖĞRETİM ÜYESİ

2.            SALİH KOCA                                      YÜKSEK                -MÜHENDİS

3.            EMİNE NUR GÜNAY                       YÜKSEK                -EKONOMİST

4.            MUSTAFA KEMAL BİÇERLİ           YÜKSEK                -ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

5.            YETKİN TETİK                                    ORTA-   SERBEST/ÖZEL

6.            ALİ DEMİREL                                     YÜKSEK-SERBEST/ÖZEL

GAZİANTEP

1.            MEHMET ŞİMŞEK                            YÜKSEK                -EKONOMİST

2.            ABDULHAMİT GÜL                         YÜKSEK                -AVUKAT

3.            ŞAMİL TAYYAR                                 YÜKSEK                -GAZETECİ / YAZAR

4.            CANAN CANDEMİR ÇELİK            YÜKSEK-AVUKAT

5.            ABDULLAH NEJAT KOÇER            YÜKSEK-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

6.            MEHMET ERDOĞAN                      YÜKSEK-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

7.            SERPİL KAVRAK                                               YÜKSEK-AVUKAT

8.            ALİ ŞAHİN                                          YÜKSEK                -ULUSLARARASI İLİŞKİLER UZMANI

9.            FİKRET MURAT TURAL                  YÜKSEK-ÖĞRETMEN

10.          YUSUF ERDEM GÜZELBEY            YÜKSEK                -MİMAR

11.          MEHMET M. KARADUMAN        YÜKSEK                -SERBEST/ÖZEL

12.          MUHAMMED H. TANRIÖVER     YÜKSEK                -MEMUR

 

GİRESUN

1.            TURHAN ALÇELİK                            YÜKSEK-DOKTOR

2.            ADEM TATLI                                      YÜKSEK-VETERİNER HEKİMİ

3.            MEHMET GELDİ                                              YÜKSEK                -MÜHENDİS

4.            HATİCE KOCAOĞLU                        YÜKSEK                -ECZACI

GÜMÜŞHANE

1.            KEMALETTİN AYDIN                       YÜKSEK                -ÖĞRETİM ÜYESİ

2.            FERAMUZ ÜSTÜN                           YÜKSEK                -MALİ MÜŞAVİR

HAKKARİ

1.            OSMAN KIZILBAN                           YÜKSEK-SERBEST/ÖZEL

2.            RÜSTEM ZEYDAN                            YÜKSEK                -DOKTOR

3.            MEHMET ERTUŞ                              ORTA-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

HATAY

1.            ADEM YEŞİLDAL                               YÜKSEK-AVUKAT

2.            ORHAN KARASAYAR                      YÜKSEK-MÜHENDİS

3.            MEHMET ÖNTÜRK                          YÜKSEK-İŞADAMI

4.            MEHMET ALĞAN                             ORTA-SERBEST/ÖZEL

5.            HACI BAYRAM TÜRKOĞLU          YÜKSEK-İKTİSATÇI

6.            TÜLİN DURGUN YETİM                 YÜKSEK-DOKTOR

7.            İBRAHİM NACİ YAPAR                   YÜKSEK                -MÜHENDİS

8.            MEHMET HACIOĞLU                     YÜKSEK                -ÇİFTÇİ

9.            CANAN KAHRAMAN                      YÜKSEK-MÜHENDİS

10.          AHMET DEMİRTAŞ                          YÜKSEK                -MÜHENDİS

IĞDIR

1.            FERDİ TURAN                                   ORTA-   YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

2.            CENGİZ ŞEYRAN                               YÜKSEK                -DANIŞMAN

 

ISPARTA

1.            SÜREYYA SADİ BİLGİÇ                    YÜKSEK                -EKONOMİST

2.            RECEP ÖZEL                                       YÜKSEK                -AVUKAT

3.            İSMAİL ÖZDEMİR                            YÜKSEK                -BÜROKRAT

4.            AYŞE USTA                                        ORTA-İŞKADINI

 

İSTANBUL 1

1.            İDRİS GÜLLÜCE                                YÜKSEK-MÜHENDİS

2.            MİHRİMAH BELMA SATIR            YÜKSEK                -AVUKAT

3.            EROL KAYA                                        YÜKSEK-SERBEST/ÖZEL

4.            AHMET BERAT ÇONKAR                               YÜKSEK                -YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

5.            OSMAN CAN                                    YÜKSEK-ÖĞRETİM ÜYESİ

6.            BERAT ALBAYRAK                            YÜKSEK                -ÖĞRETİM ÜYESİ

7.            İSMET UÇMA                                   YÜKSEK                -GAZETECİ / YAZAR

8.            METİN KÜLÜNK                                              YÜKSEK                -MÜHENDİS

9.            RAVZA KAVAKCI KAN                    YÜKSEK                -ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

10.          ERKAN KANDEMİR                         YÜKSEK                -MÜHENDİS

11.          ALEV DEDEGİL                                  YÜKSEK-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

12.          MEHMET ALİ PULCU                      YÜKSEK-DİŞ HEKİMİ

13.          HASAN SERT                                     YÜKSEK                -MÜHENDİS

14.          HÜSEYİN YAYMAN                          YÜKSEK-GAZETECİ / YAZAR

15.          OSMAN BOYRAZ                             YÜKSEK-MÜHENDİS

16.          FAİK IŞIK                                            YÜKSEK-AVUKAT

17.          HULUSİ ŞENTÜRK                            YÜKSEK-MÜHENDİS

18.          ŞEYMA DÖĞÜCÜ                             YÜKSEK-AVUKAT

19.          BİLAL TOPÇU                                    YÜKSEK-MUHASEBECİ

20.          RABİA İLHAN                                    YÜKSEK-AVUKAT

21.          FATMA VARANK                             YÜKSEK-MİMAR

22.          ADEM SEFER                                     YÜKSEK-MÜHENDİS

23.          HURŞİT YILDIRIM                             YÜKSEK-AVUKAT

24.          FAHRİ YASİN ŞENER                       YÜKSEK                -İKTİSATÇI

25.          PINAR K.HACIBEKTAŞOĞLU       YÜKSEK                -AVUKAT

26.          AYŞE KARTAL                                    YÜKSEK                -MUHASEBECİ

27.          MUSTAFA DEMİRAL                       YÜKSEK                -AVUKAT

28.          MUSTAFA ÖZMEN                          YÜKSEK                -YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

29.          ESMA ERSİN                                     YÜKSEK                -SERBEST/ÖZEL

30.          ALİM ERDEMİR                                YÜKSEK-YÖNETİCİ - KAMU

31.          COŞKUN KOÇ                                   YÜKSEK-ECZACI

İSTANBUL 2

1.            VOLKAN BOZKIR                              YÜKSEK-DİPLOMAT

2.            AYŞE NUR BAHÇEKAPILI                               YÜKSEK-AVUKAT

3.            EKREM ERDEM                                YÜKSEK-SERBEST/ÖZEL

4.            AZİZ BABUŞCU                                YÜKSEK                -MALİ MÜŞAVİR

5.            DURMUŞ ALİ SARIKAYA                               YÜKSEK-MÜŞAVİR

6.            ETHEM TOLGA                                 YÜKSEK-ÖĞRETİM ÜYESİ

7.            ŞİRİN ÜNAL                                       YÜKSEK                -ORDU MENSUBU

8.            FATMA BENLİ                                   YÜKSEK-AVUKAT

9.            HÜSEYİN BÜRGE                              YÜKSEK-ÖĞRETMEN

10.          SEVİM SAVAŞER                              YÜKSEK-ÖĞRETİM ÜYESİ

11.          HAYDAR ALİ YILDIZ                         YÜKSEK                -AVUKAT

12.          MARKAR ESEYAN                            YÜKSEK                -GAZETECİ / YAZAR

13.          OKTAY SARAL                                   YÜKSEK                -MÜHENDİS

14.          AHMET HALDUN ERTÜRK            YÜKSEK                -DOKTOR

15.          AHMET BAHA ÖĞÜTKEN             YÜKSEK-MALİ MÜŞAVİR

16.          AHMET HAMDİ ÇAMLI                  YÜKSEK-GAZETECİ / YAZAR

17.          HÜSEYİN HÜSNÜ KILIÇ                  YÜKSEK-GAZETECİ / YAZAR

18.          İBRAHİM SOLMAZ                          YÜKSEK                -YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

19.          BEDRİ BAŞ                                         ORTA-SERBEST/ÖZEL

20.          İSMAİL ERGÜNEŞ                            YÜKSEK-AVUKAT

21.          MEHMET ER                                      YÜKSEK-SERBEST/ÖZEL

22.          PERİHAN TOĞAY                             YÜKSEK                -SERBEST/ÖZEL

23.          MUHARREM BALTACI                   YÜKSEK-SERBEST/ÖZEL

24.          REŞİDE YÜKSEL                                YÜKSEK                -DOKTOR

25.          MAHMUT DOĞAN                          YÜKSEK-ÖĞRETİM ÜYESİ

26.          SÜLEYMAN ENES KILIÇ                  YÜKSEK-MÜHENDİS

İSTANBUL 3

1.            MUSTAFA ŞENTOP                         YÜKSEK-ÖĞRETİM ÜYESİ

2.            ÖZLEM ZENGİN                                               YÜKSEK                -AVUKAT

3.            FEYZULLAH KIYIKLIK                       YÜKSEK-AVUKAT

4.            MEHMET MUŞ                                 YÜKSEK                -EKONOMİST

5.            MEHMET DOĞAN KUBAT            YÜKSEK                -AVUKAT

6.            TÜLAY KAYNARCA                          YÜKSEK                -GAZETECİ / YAZAR

7.            ABDURRAHİM BOYNUKALIN     YÜKSEK                -ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

8.            HARUN KARACA                              ORTA-MUHASEBECİ

9.            UĞUR IŞILAK                                    ORTA-SANATÇI

10.          MUSTAFA YENEROĞLU                                YÜKSEK-AVUKAT

11.          MUSTAFA AFŞIN YAZICIOĞLU   YÜKSEK                -MÜHENDİS

12.          MEHMET METİNER                         YÜKSEK                -GAZETECİ / YAZAR

13.          HALİS DALKILIÇ                                YÜKSEK-İKTİSATÇI

14.          MAHMUT ÖVÜR                             YÜKSEK                -GAZETECİ / YAZAR

15.          YILDIZ SEFERİNOĞLU                     YÜKSEK-AVUKAT

16.          FATMA BETÜL SAYAN KAYA       YÜKSEK-MÜHENDİS

17.          TÜLİN M. KESTANE                         YÜKSEK                -DİŞ HEKİMİ

18.          MEHMET BAYKAN                          YÜKSEK                -AVUKAT

19.          RESUL KURT                                      YÜKSEK-ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

20.          BETÜL BİRER                                     ORTA-SERBEST/ÖZEL

21.          ABDULLAH BAŞCI                            YÜKSEK                -YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

22.          ZEYNEP İŞCEN ÇEVİKER                 YÜKSEK-SAĞLIK GÖREVLİSİ

23.          CELAL BABAYİĞİT                            YÜKSEK                -AVUKAT

24.          HAKAN BAHADIR                            YÜKSEK-ÖĞRETİM ÜYESİ

25.          HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK                               YÜKSEK                -GAZETECİ / YAZAR

26.          YEŞİL AYTULUM TURUT                               ORTA-SERBEST/ÖZEL

27.          YASİN ZÜLBAHAROĞLU                               YÜKSEK                -SERBEST/ÖZEL

28.          ABDULLAH SADIKSOY                    YÜKSEK-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

29.          ARİF KALMAZ                                   ORTA-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

30.          FATMA NUR YAVUZ                       YÜKSEK-SERBEST/ÖZEL

31.          FEVZİ DURMUŞ                                               YÜKSEK-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

İZMİR 1

1.            VEYSEL EROĞLU                               YÜKSEK                -ÖĞRETİM ÜYESİ

2.            FATMA S.NÜKHET HOTAR           YÜKSEK-ÖĞRETİM ÜYESİ

3.            CEMİL ŞEBOY                                    YÜKSEK                -MİMAR

4.            HÜSEYİN KOCABIYIK                      YÜKSEK                -GAZETECİ / YAZAR

5.            OZAN CEYHUN                                ORTA-SERBEST/ÖZEL

6.            NECİP NASIR                                    YÜKSEK-MÜHENDİS

7.            CEMAL BEKLE                                   YÜKSEK                -SOSYOLOG

8.            MAHMUT ATİLLA KAYA                                YÜKSEK                -AVUKAT

9.            BEDİHA TÜRKYILMAZ                    YÜKSEK                -DOKTOR

10.          TALİP UZUN                                      YÜKSEK                -MEMUR

11.          KAZIM ERTEN                                   YÜKSEK                -MEMUR

12.          ÖMER SERTBAŞ                                               YÜKSEK-MÜHENDİS

13.          GÜRBÜZ AKBULUT                         YÜKSEK                -YÖNETİCİ - KAMU

İZMİR 2

1.            MUSTAFA İBRAHİM TURHAN    YÜKSEK                -YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

2.            NESRİN ULEMA                                               YÜKSEK                -ECZACI

3.            HAMZA DAĞ                                    YÜKSEK                -AVUKAT

4.            KEREM ALİ SÜREKLİ                        YÜKSEK                -AVUKAT

5.            DURMUŞ BOZTUĞ                          YÜKSEK                -ÖĞRETİM ÜYESİ

6.            MEHMET BAYINDIR                        YÜKSEK                -DOKTOR

7.            SAVCI SAYAN                                   YÜKSEK-EKONOMİST

8.            NEŞE GÜRÇAY                                  YÜKSEK-SERBEST/ÖZEL

9.            TANSU KAYA                                    YÜKSEK-MÜHENDİS

10.          BİLAL KIRKPINAR                             YÜKSEK                -YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

11.          ESRA ALADAĞ                                  YÜKSEK-DİŞ HEKİMİ

12.          ALİ HADİM                                        ORTA-ÇİFTÇİ

13.          MÜJDE ÇELİK                                    ORTA-   SERBEST/ÖZEL

KAHRAMANMARAŞ

1.            MAHİR ÜNAL                                   YÜKSEK-BÜROKRAT

2.            NURSEL REYHANLIOĞLU              YÜKSEK-ECZACI

3.            VEYSİ KAYNAK                                 YÜKSEK-AVUKAT

4.            SEVDE BAYAZIT KAÇAR                 YÜKSEK                -İŞKADINI

5.            MEHMET UĞUR DİLİPAK             YÜKSEK-MÜHENDİS

6.            MEHMET İLKER ÇİTİL                      YÜKSEK-DOKTOR

7.            TÜRK İSLAM KARAKOÇ                 YÜKSEK                -AVUKAT

8.            İMRAN KILIÇ                                     YÜKSEK-İLAHİYATÇI

KARABÜK

1.            OSMAN KAHVECİ                            YÜKSEK-MÜHENDİS

2.            SEDAT NAMAL                                 ORTA-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

KARAMAN

1.            RECEP KONUK                                 YÜKSEK-ÖĞRETMEN

2.            RECEP ŞEKER                                    YÜKSEK-DOKTOR

KARS

1.            MEHMET UÇUM                              YÜKSEK-AVUKAT

2.            YUSUF SELAHATTİN BEYRİBEY   YÜKSEK                -DOKTOR

3.            ENSAR ERDOĞDU                           YÜKSEK                -AVUKAT

KASTAMONU

1.            MUSTAFA GÖKHAN GÜLŞEN     YÜKSEK                -ECZACI

2.            METİN ÇELİK                                     YÜKSEK-AVUKAT

3.            ZAFER NALBANTOĞLU                  YÜKSEK                -MÜHENDİS

KAYSERİ

1.            MEHMET ÖZHASEKİ                       YÜKSEK                -AVUKAT

2.            AHMET DOĞAN                                              YÜKSEK-ÖĞRETİM ÜYESİ

3.            YAŞAR KARAYEL                               YÜKSEK-MÜŞAVİR

4.            KEMAL TEKDEN                                               YÜKSEK                -DOKTOR

5.            HAVVA TALAY ÇALIŞ                      YÜKSEK                -DOKTOR

6.            HALİL ERGEN                                    YÜKSEK                -MEMUR

7.            İSMAİL TAMER                                YÜKSEK                -DOKTOR

8.            AVŞAR ASLAN                                  YÜKSEK                -YÖNETİCİ - KAMU

9.            AYDIN KALKAN                                YÜKSEK                -ÖĞRETMEN

KIRIKKALE

1.            OĞUZ KAĞAN KÖKSAL                 YÜKSEK-MÜLKİ İDARE AMİRİ

2.            RAMAZAN CAN                                              YÜKSEK-AVUKAT

3.            ABDULLAH ÖZTÜRK                       YÜKSEK-SERBEST/ÖZEL

KIRKLARELİ

1.            HAMDİ IRMAK                                 YÜKSEK-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

2.            VOLKAN GÖÇ                                   YÜKSEK-MÜHENDİS

3.            AYTAÇ AKSOY                                  YÜKSEK                -MÜHENDİS

KIRŞEHİR

1.            SALİH ÇETİNKAYA                           YÜKSEK-AVUKAT

2.            HACI TURAN                                     YÜKSEK-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

KİLİS

1.            REŞİT POLAT                                     YÜKSEK                -ECZACI

2.            AHMET SALİH DAL                          ORTA-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

KOCAELİ

1.            FİKRİ IŞIK                                           YÜKSEK                -ÖĞRETMEN

2.            RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU      YÜKSEK                -YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

3.            ZEKİ AYGÜN                                     YÜKSEK                -MÜHENDİS

4.            İLYAS ŞEKER                                      YÜKSEK-MÜHENDİS

5.            MEHMET AKİF YILMAZ                  YÜKSEK-ÖĞRETMEN

6.            CEMALETTİN KAFLI                         YÜKSEK-AVUKAT

7.            SAMİ ÇAKIR                                      YÜKSEK-SERBEST/ÖZEL

8.            AYŞE MÜGE OLŞEN                        YÜKSEK-ECZACI

9.            HALİT ÇOKAN                                   YÜKSEK-AVUKAT

10.          YALÇIN COŞTUR                               YÜKSEK-MALİ MÜŞAVİR

11.          YAHYA COŞKUN                               YÜKSEK-GAZETECİ / YAZAR

KONYA

1.            AHMET DAVUTOĞLU                    YÜKSEK-ÖĞRETİM ÜYESİ

2.            MUSTAFA BALOĞLU                      YÜKSEK-DOKTOR

3.            HÜSNÜYE ERDOĞAN                     YÜKSEK                -DOKTOR

4.            ZİYA ALTUNYALDIZ                         YÜKSEK                -MÜSTEŞAR

5.            MUHAMMET UĞUR KALELİ        ORTA    -YÖNETİCİ - KAMU

6.            LEYLA ŞAHİN USTA                         YÜKSEK                -DOKTOR

7.            MEHMET BABAOĞLU                    YÜKSEK                -ÖĞRETİM ÜYESİ

8.            ABDULLAH AĞRALI                         YÜKSEK                -DOKTOR

9.            HALİL ETYEMEZ                                YÜKSEK                -EĞİTMEN

10.          RÜVEYDE GÜLSEREN IŞIK            YÜKSEK                -PİSİKOLOG

11.          HACI AHMET ÖZDEMİR                 YÜKSEK                -ÖĞRETİM ÜYESİ

12.          ÖMER ÜNAL                                     YÜKSEK                -YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

13.          MUSTAFA KAYA                              YÜKSEK                -MEMUR

14.          ÖMER FARUK KANIK                     YÜKSEK                -MÜHENDİS

KÜTAHYA

 

1.            MUSTAFA ŞÜKRÜ NAZLI              YÜKSEK-MÜHENDİS

2.            VURAL KAVUNCU                           YÜKSEK-ÖĞRETİM ÜYESİ

3.            İSHAK GAZEL                                    YÜKSEK                -AVUKAT

4.            AHMET TAN                                      YÜKSEK-MALİ MÜŞAVİR

 

MALATYA

 

1.            ÖZNUR ÇALIK                                   YÜKSEK-ECZACI

2.            TAHA ÖZHAN                                   YÜKSEK                -MÜŞAVİR

3.            MUSTAFA ŞAHİN                            YÜKSEK-EĞİTMEN

4.            NURETTİN YAŞAR                            YÜKSEK-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

5.            BÜLENT TÜFENKCİ                          YÜKSEK                -AVUKAT

6.            BAYRAM TAŞKIN                             YÜKSEK                -AVUKAT

MANİSA

 

1.            RECAİ BERBER                                  YÜKSEK                -MALİ MÜŞAVİR

2.            UĞUR AYDEMİR                              YÜKSEK                -MALİ MÜŞAVİR

3.            SELÇUK ÖZDAĞ                                               YÜKSEK                -ÖĞRETİM ÜYESİ

4.            MURAT BAYBATUR                        YÜKSEK-SERBEST/ÖZEL

5.            ŞULE TUNALI                                    YÜKSEK-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

6.            İSMAİL BİLEN                                   YÜKSEK                -AVUKAT

7.            MUSA YILMAZ                                 YÜKSEK                -YÖNETİCİ - KAMU

8.            GÜZİDE İÇEN KASAP                      YÜKSEK                -MİMAR

9.            BİLAL TEMEL                                     YÜKSEK                -AVUKAT

MARDİN

 

1.            ORHAN MİROĞLU                          YÜKSEK-ÖĞRETMEN

2.            GÖNÜL BEKİN ŞAHKULUBEY      YÜKSEK                -ECZACI

3.            MEHMET VEJDİ KAHRAMAN      ORTA-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

4.            ABDULLAH ERİN                              YÜKSEK                -YÖNETİCİ - KAMU

5.            CENGİZ DEMİRKAYA                      YÜKSEK-EĞİTMEN

6.            MEHMET EMİN DENİZ                   YÜKSEK                -SERBEST/ÖZEL

MERSİN

1.            MUSTAFA M. GÜLTAK                  YÜKSEK-ECZACI

2.            YILMAZ TEZCAN                               YÜKSEK                -DOKTOR

3.            MUHSİN KIZILKAYA                        YÜKSEK                -GAZETECİ / YAZAR

4.            ZEYNEP GÜL YILMAZ                      YÜKSEK-AVUKAT

5.            İBRAHİM GÜL                                  YÜKSEK                -SERBEST/ÖZEL

6.            ARİF YILDIRIM                                  YÜKSEK-YÖNETİCİ - KAMU

7.            MEHMET EMİN KAPLAN              YÜKSEK-AVUKAT

8.            PINAR NAR                                       YÜKSEK                -AVUKAT

9.            CEMAL BALKAYA                             YÜKSEK-SERBEST/ÖZEL

10.          ABDULLAH KUZ                                               YÜKSEK                -ÖĞRETMEN

11.          MEHMET TAŞKIRAN                       YÜKSEK-MALİ MÜŞAVİR

MUĞLA

1.            HASAN ÖZYER                                  YÜKSEK-SERBEST/ÖZEL

2.            HASAN KÖKTEN                                              YÜKSEK                -MÜHENDİS

3.            ELVAN GÖÇER                                 YÜKSEK-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

4.            MEHMET YAVUZ DEMİR              YÜKSEK-YÖNETİCİ - KAMU

5.            MUHİTTİN KAYABAŞ                      YÜKSEK                -MÜHENDİS

6.            ÖZBEN YELDA EROL GÖKCAN    YÜKSEK-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

MUŞ

1.            MEHMET EMİN ŞİMŞEK                               YÜKSEK-MÜHENDİS

2.            ABDULSELAM ER                             YÜKSEK-EĞİTMEN

3.            HALİS SALTIK                                    ORTA-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

NEVŞEHİR

1.            MUSTAFA AÇIKGÖZ                       YÜKSEK-ECZACI

2.            MURAT GÖKTÜRK                          YÜKSEK                -AVUKAT

3.            EBUBEKİR GİZLİGİDER                   YÜKSEK                -AVUKAT

NİĞDE

1.            ALPASLAN KAVAKLIOĞLU           YÜKSEK                -MÜLKİ İDARE AMİRİ

2.            ERDOĞAN ÖZEGEN                        ORTA-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

3.            YAŞAR ATAÇ                                     YÜKSEK-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

ORDU

1.            NUMAN KURTULMUŞ                  YÜKSEK-ÖĞRETİM ÜYESİ

2.            OKTAY ÇANAK                                 YÜKSEK                -AVUKAT

3.            İHSAN ŞENER                                   YÜKSEK                -YÖNETİCİ - KAMU

4.            AYŞE NİLGÜN TOMAKİN              YÜKSEK-AVUKAT

5.            ŞAKİR ÇOBAN                                  ORTA-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

OSMANİYE

1.            SUAT ÖNAL                                       YÜKSEK-MÜHENDİS

2.            MÜCAHİT DURMUŞOĞLU           YÜKSEK-YÖNETİCİ - KAMU

3.            MEHMET SARI                                 YÜKSEK-EMEKLİ

4.            EMİR HASAN ARSLANTAŞ           YÜKSEK                -AVUKAT

RİZE

1.            HASAN KARAL                                 YÜKSEK-İLAHİYATÇI

2.            HİKMET AYAR                                  YÜKSEK                -MALİ MÜŞAVİR

3.            OSMAN AŞKIN BAK                        YÜKSEK                -MÜHENDİS

SAKARYA

1.            AYŞENUR İSLAM                              YÜKSEK-ÖGRETİM ÜYESİ

2.            MUSTAFA İSEN                                               YÜKSEK                -ÖĞRETİM ÜYESİ

3.            ALİ İHSAN YAVUZ                            YÜKSEK                -AVUKAT

4.            RECEP UNCUOĞLU                         YÜKSEK-MÜHENDİS

5.            ALİ İNCİ                                                              YÜKSEK                -ÖĞRETMEN

6.            RECEP HACIEYÜPOĞLU                 YÜKSEK-AVUKAT

7.            BİLGEHAN DOĞRU                         YÜKSEK-DOKTOR

SAMSUN

1.            AKİF ÇAĞATAY KILIÇ                      YÜKSEK-SİYASET BİLİMCİ

2.            AHMET DEMİRCAN                        YÜKSEK-DOKTOR

3.            FUAT KÖKTAŞ                                  ORTA-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

4.            ÇİĞDEM KARAASLAN                    YÜKSEK-MİMAR

5.            HASAN BASRİ KURT                       YÜKSEK                -YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

6.            KAMURAN ÖZDEN                         YÜKSEK                -MÜSTEŞAR

7.            YILMAZ HOCAOĞLU                       YÜKSEK                -AVUKAT

8.            HÜSEYİN AVNİ ÇATAL                   YÜKSEK-MÜHENDİS

9.            ADEM TUNCER                                YÜKSEK                -YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

SİİRT

1.            YASİN AKTAY                                    YÜKSEK                -ÖĞRETİM ÜYESİ

2.            HAŞİM TAŞKIRAN                           YÜKSEK-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

3.            ALİ İLBAŞ                                            YÜKSEK                -YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

SİNOP

1.            CENGİZ TOKMAK                            YÜKSEK                -YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

2.            NAZIM MAVİŞ                                 YÜKSEK                -SERBEST/ÖZEL

SİVAS

1.            İSMET YILMAZ                                 YÜKSEK-AVUKAT

2.            HİLMİ BİLGİN                                   YÜKSEK                -AVUKAT

3.            SELİM DURSUN                                               YÜKSEK-MÜHENDİS

4.            ADEM YILDIRIM                               YÜKSEK                -AVUKAT

5.            YALÇIN ÖZDEMİR                            YÜKSEK-SERBEST / ÖZEL

ŞANLIURFA

1.            NUREDDİN NEBATİ                         YÜKSEK-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

2.            MEHMET KASIM GÜLPINAR       YÜKSEK-ÇİFTÇİ

3.            SEYİT EYYÜPOĞLU                          ORTA-   ÇİFTÇİ

4.            MAZHAR BAĞLI                                              YÜKSEK                -SOSYOLOG

5.            HALİL ÖZCAN                                   YÜKSEK                -ÖĞRETİM ÜYESİ

6.            HAMİDE SÜRÜCÜ                           YÜKSEK-MÜHENDİS

7.            AHMET EŞREF FAKIBABA             YÜKSEK                -DOKTOR

8.            MEHMET AKYÜREK                        ORTA-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

9.            MAHMUT KAÇAR                            YÜKSEK                -MÜHENDİS

10.          YUSUF EĞİLMEZ                              YÜKSEK                -AVUKAT

11.          YILDIZ KONAL SÜSLÜ                     YÜKSEK                -PİSİKOLOG

12.          ABDULLAH YEŞİL                              YÜKSEK-MALİ MÜŞAVİR

ŞIRNAK

1.            ARSLAN TATAR                                ORTA-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

2.            ADNAN ŞIK                                       ORTA-SERBEST/ÖZEL

3.            LEZGİN ADIYAMAN                        ORTA-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

4.            RİZGİN BİRLİK                                  ORTA-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

TEKİRDAĞ

1.            MUSTAFA YEL                                   YÜKSEK-MÜLKİ İDARE AMİRİ

2.            AYŞE DOĞAN                                   YÜKSEK-DİŞ HEKİMİ

3.            METİN AKGÜN                                ORTA-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

4.            EYÜP KANAR                                    YÜKSEK-SERBEST/ÖZEL

5.            HAKAN SUNAL                                YÜKSEK                -DOKTOR

6.            AHMET ÜZGÜN                                              YÜKSEK-ÖĞRETMEN

TOKAT

1.            COŞKUN ÇAKIR                                               YÜKSEK                -ÖĞRETİM ÜYESİ

2.            CELİL GÖÇER                                     YÜKSEK                -DOKTOR

3.            FATMA GAYE GÜLER                     YÜKSEK                -SERBEST/ÖZEL

4.            FATİH AKGÜN                                  YÜKSEK-AVUKAT

5.            MUSTAFA ARSLAN                         YÜKSEK-AVUKAT

 TRABZON

1.            SÜLEYMAN SOYLU                          YÜKSEK-SERBEST/ÖZEL

2.            MUHAMMET BALTA                      YÜKSEK-MÜHENDİS

3.            AYŞE SULA KÖSEOĞLU                  YÜKSEK-AVUKAT

4.            ADNAN GÜNNAR                           YÜKSEK                -DİŞ HEKİMİ

5.            NİHAT TOSUN                                  YÜKSEK                -DOKTOR

6.            SALİH CORA                                      YÜKSEK                -AVUKAT

TUNCELİ

1.            MEHMET TUNÇ                                               YÜKSEK-MÜHENDİS

2.            ALİ ULVİ SEYREK                              YÜKSEK                -AVUKAT

UŞAK

1.            MEHMET ALTAY                               YÜKSEK-AVUKAT

2.            EYÜP GÖKHAN ÖZEKİN                                YÜKSEK-MİMAR

3.            HÜSEYİN KESKİN                             YÜKSEK                -YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

VAN

1.            BURHAN KAYATÜRK                      YÜKSEK-MÜHENDİS

2.            ÖMER ÇAHA                                     YÜKSEK-ÖĞRETİM ÜYESİ

3.            NAHİDE HAKAN                                               YÜKSEK                -AVUKAT

4.            FARUK ALPASLAN                           YÜKSEK-YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

5.            HAMDULLAH ŞEVLİ                        YÜKSEK                -ÖĞRETİM ÜYESİ

6.            ÖZGE BURAK DEGER                      YÜKSEK                -EĞİTMEN

7.            YAKUP ALADAĞ                                              YÜKSEK-ÖĞRETMEN

8.            NİZAMETTİN AĞAR                        YÜKSEK                -MÜŞAVİR

YALOVA

1.            FİKRİ DEMİREL                                 YÜKSEK                -ÖĞRETMEN

2.            MEHMET DEMİRHAN                    ORTA-   SERBEST/ÖZEL

 

YOZGAT

1.            ABDULKADİR AKGÜL                     YÜKSEK-SERBEST/ÖZEL

2.            ERTUĞRUL SOYSAL                         YÜKSEK-DOKTOR

3.            YUSUF BAŞER                                   YÜKSEK                -AVUKAT

4.            İSKENDER MİNAR                           YÜKSEK                -AVUKAT

ZONGULDAK

1.            HÜSEYİN ÖZBAKIR                          YÜKSEK-SAVCI

2.            FARUK ÇATUROĞLU                      YÜKSEK-EKONOMİST

3.            ÖZCAN ULUPINAR                          YÜKSEK                -SERBEST/ÖZEL

4.            EMİNE ÇİFT                                       YÜKSEK                -YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR

5.            AKIN KAYMAK                                 YÜKSEK                -EKONOMİST(ANKA)

(HSN/ÖZK)

 



Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.