Ak Parti'de Hedefteki 3 İl

ANKARA(ANKA) -AK Parti 2011 Genel seçimlerinde milletvekili çıkaramadığı 3 ile ayrı önem veriyor. Hakkâri, Iğdır ve Tunceli’de güçlü isimler ile yarışa girecek olan iktidar partisinde hedef 81’in ilin tamamından milletvekili

Haberler 07.04.2015, 12:24
Ak Parti'de Hedefteki 3 İl

ANKARA(ANKA) -AK Parti 2011 Genel seçimlerinde milletvekili çıkaramadığı 3 ile ayrı önem veriyor. Hakkâri, Iğdır ve Tunceli’de güçlü isimler ile yarışa girecek olan iktidar partisinde hedef 81’in ilin tamamından milletvekili çıkarmak.

Başbakan Ahmet Davutoğlu ile kritik bir sınava hazırlanan AK Parti fark yaratmanın peşinde. AK Parti 7 Haziran seçimleri öncesi üç ile ayrı önem veriyor. AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, 2011 seçimlerinde AK Parti’nin milletvekili çıkaramadığı Hakkari, Iğdır ve Tunceli’den en az birer milletvekili çıkarmayı hedeflerken seçim kampanyasını da Hakkari’den başlatmayı planlıyor. 

AK Parti 2011 seçimlerinde milletvekili çıkaramadığı Tunceli’de seçime Mehmet Tunç ve Ali Ulvi Seyrek’le girecek. Seçim kampanyasının başlatılacağı Hakkari’de ise Osman Kızılban, Rüstem Zeydan ve Mehmet Ertuş Meclis'e girebilmek için yarışacak. AK Parti Iğdır adayları ise Ferdi Turan ve Cengiz Şeyran oldu. (ANKA)

(HSN/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@