Ak Parti'de Adaylarını Tanıtıyor

ADALET ve Kalkınma Partisi'nin (AK Parti) 1 Kasım 2015 Milletvekili Seçimi Aday Tanıtımı toplantısı Ankara'da partililerin katılımıyla coşkuyla başladı.

Haberler 21.09.2015, 12:45
Ak Parti'de Adaylarını Tanıtıyor
ANKARA, (DHA) - ADALET ve Kalkınma Partisi'nin (AK Parti) 1 Kasım 2015 Milletvekili Seçimi Aday Tanıtımı toplantısı Ankara'da partililerin katılımıyla coşkuyla başladı.

Arena Kapalı Spor Salonu'nu sabahın erken saatlerinden itibaren 81 ilden gelen AK Partililer doldurmaya başladı. “İlk günkü aşkla aşkla, haydi Bismillahö sloganıyla başlayan aday tanıtım toplantısına katılan AK Partililer ellerinde Türk bayrakları ve AK Parti bayraklarıyla sloganlar attı. Bazı partililerin destek verdikleri illerle ilgili adayların fotoğraflarının bulunduğu tişörtler giymesi de dikkati çekti. Sadece parti genel merkezi tarafından salona asılan pankartların dışında başka pankart açılmasına izin verilmeyen aday tanıtım toplantısına milletvekili adayları da gelmeye başladı.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu salona gelerek eşi Sare Davutoğlu ile birlikte partililerini selamlayarak kırmızı karanfiller attı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bekir Bozdağ açılış konuşması yaptı.

Ardından sahneye gelen müzik grubu AK Parti'nin seçim şarkısı olan ve aday tanıtım toplantısının sloganı olan 'Haydi Bismillah' şarkısını söylediler.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@