Ak Parti Seçimde 6 Yeni Şarkı Kullanacak

ANKARA(ANKA)- AK Parti Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım Toplantısı’nda partinin 7 Haziran 2015 seçimlerinde kullanacağı seçim şarkıları da ilk kez çalındı. En dikat çeken şarkı ise “Bize Her Yer Türkiye” isimli şarkı oldu. Ş

Haberler 15.04.2015, 14:49
Ak Parti Seçimde 6 Yeni Şarkı Kullanacak

ANKARA(ANKA)- AK Parti Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım Toplantısı’nda partinin 7 Haziran 2015 seçimlerinde kullanacağı seçim şarkıları da ilk kez çalındı. En dikat çeken şarkı ise “Bize Her Yer Türkiye” isimli şarkı oldu. Şarkının söz ve müziği Erhan Güleryüz’e ait.

Erhan Güleryüz imzalı şarkının sözleri şöyle:

"Mazlumun boynuna muhteşem bir mazi

Bütün bu cihanda özgürlüğün nefesi

Gazze, Somali Bosna kalbimde

Kafkasya, Kerkük kardeş benimle

Ben Türkiye'yim büyük Türkiye

Ben Türkiye'yim yeni Türkiye

Biz Türkiye'yiz yeni Türkiye

Biz Türkiye'yiz yeni Türkiye

Bize her yer Türkiye."

AK Parti’nin seçim çalışmalarında 6 yeni şarkı çalınacak. Şarkılardan iki tanesi partinin İstanbul Milletvekili Adayı Uğur Işılak’a ait. Uğur Işılak partisinin seçim kampanyası kapsamında “Söyle var mısın” ve “Selam olsun” isimli şarkıları besteledi.

AK Partinin seçim şarkıları içerisinde yer alan “Aşk ile Sevda ile” şarkısının sözleri ise Volkan Arslan'ın imzasını taşıyor. "Ak Yürekler (Yeni Türkiye)” şarkısının söz ve müziği de Alper Kış’a ait.

Öteyandan AK Parti kampanyasında "Yakın Işıkları” isimli bir seçim şarkısı da bulunuyor. "Yakın Işıkları" şarkısının sözlerini Özhan Eren yazarken, bu sözlerin müziğini ise Erhan Güleryüz yaptı.(ANKA)

(HSN/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@