Ak Parti: Ortaklıkları Yeni Bir Aşamaya Taşınıyor

ANKARA (ANKA) - AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, “CHP ve HDP'nin Gezi ve 6-7 Ekim ortaklığı ve sokakları terörize etme çabasının, ortak direniş çağrısı üzerinden yeni bir aşamaya

Haberler 18.02.2015, 14:59
Ak Parti: Ortaklıkları Yeni Bir Aşamaya Taşınıyor

ANKARA (ANKA) - AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, “CHP ve HDP'nin Gezi ve 6-7 Ekim ortaklığı ve sokakları terörize etme çabasının, ortak direniş çağrısı üzerinden yeni bir aşamaya taşındığını” öne sürerken, “MHP’nin, CHP ve HDP ile ortak istişare ile hareket etmesi dikkate değer bir husus” yorumu yaptı.

Meclis’te yaşanan gerginliği değerlendiren Ünal, muhalefete yüklendi. Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Ünal, şu ifadeleri paylaştı:

“CHP ve HDP'nin Gezi ve 6-7 Ekim ortaklığı ve sokakları terörize etme çabası, ortak direniş çağrısı üzerinden yeni bir aşamaya taşınıyor. Hasip Kaplan'ın az önce Meclis kürsüsünden direniş çağrısı, kamu düzeninin korunması için alınması gereken önlemlerin önemini ortaya koyuyor. MHP’nin iç güvenlik reformu görüşmelerinde CHP ve HDP ile ortak istişare ile hareket etmesi dikkate değer bir husus.” (ANKA)

(HM/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@