Ak Parti Olağan Büyük Kongresi 12 Eylül'de Yapılacak

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Beşir Atalay, “Seçim öncesi bütün ilçe, il kongrelerimizi tamamlamıştık. Olağan büyük kongremizi de 12 Eylül Cumartesi günü Ankara Arena Spor Salonu’nda gerçekleştireceğiz” dedi.

Haberler 18.08.2015, 21:49
Ak Parti Olağan Büyük Kongresi 12 Eylül'de Yapılacak

ANKARA (ANKA) – AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Beşir Atalay, “Seçim öncesi bütün ilçe, il kongrelerimizi tamamlamıştık. Olağan büyük kongremizi de 12 Eylül Cumartesi günü Ankara Arena Spor Salonu’nda gerçekleştireceğiz” dedi.

Atalay, AK Parti Genel Merkezi’nde Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında yapılan MKYK Toplantısı’nın ardından basın toplantısı düzenledi. 3 yılda bir yapılan AK Parti olağan kongresinin bu sonbaharda yapılması gerektiğine dikkat çeken Atalay, şöyle konuştu:

“Seçim öncesi bütün ilçe, il kongrelerimizi tamamlamıştık. Olağan büyük kongremizi de 12 Eylül Cumartesi günü Ankara Arena Spor Salonu’nda gerçekleştireceğiz. Bundan sonrasıyla ilgili, hükümet kurmayla ilgili çalışmalar Cumhurbaşkanının elindedir. Cumhurbaşkanımıza teslim edilecektir, bundan sonrası kendi takdirleridir ama biz, bütün çalışmalarımız yürürken, bir yandan da büyük kongremizin hazırlığını yapacağız.

Seçim güvenliği her zaman önemlidir ama bu dönem daha da öne çıktığını hepimiz biliyoruz. Yani burada ilgili kurumlarımız ve hükümet yoğun çalışmalar yürütüyor ve onlar artarak devam edecek.” (ANKA)

(HM/AYÇ)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@