Ak Parti Diyarbakır Adayında Değişikliğe Gitti

ANKARA (ANKA) – Yüksek Seçim Kurulunun, 7 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimi geçici aday listeleri açıklandı. AK Parti'nin YSK’ya sunulanduğu listede Diyarbakır 6. sıra milletvekili adayı olarak gösterdiği Abdurra

Haberler 24.04.2015, 21:54
Ak Parti Diyarbakır Adayında Değişikliğe Gitti

ANKARA (ANKA) – Yüksek Seçim Kurulunun, 7 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimi geçici aday listeleri açıklandı. AK Parti'nin YSK’ya sunulanduğu listede Diyarbakır 6. sıra milletvekili adayı olarak gösterdiği Abdurrahman Kurt’un yerine Durdane Yalar listeye eklendi. 

Yüksek Seçim Kurulu’nun,  7 Haziran’da yapılacak milletvekilliği genel seçimleri için kesin milletvekili aday listeleri Resmi Gazete’nin son mükerrer sayısında yayımlandı. AK Parti 15 Nisan’da ilan edilen geçici milletvekili adayı listesinde değişikliğe gitti. AK Parti'nin YSK’ya sunulan listede Diyarbakır 6. sıra milletvekili adayı olarak gösterdiği Abdurrahman Kurt’un yerine Durdane Yalar listeye eklendi. 

YSK’nın kararına göre, AK Parti’nin kesin milletvekili aday listesi şu isimlerden oluştu:

ADANA

1.            NECDET ÜNÜVAR 

2.            FATMA GÜLDEMET SARI           

3.            SADULLAH KISACIK                   

4.            TALİP KÜÇÜKCAN                        

5.            MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ          

6.            ESRA YALVAÇ                              

7.            MEHMET CAN                                

8.            MUSTAFA ÇALIŞKAN                 

9.            ASUMAN TEKİN                            

10.          KASIM PAMUK                             

11.          MEHMET FARUK BOZKURT      

12.          RAMAZAN DEMİR                        

13.          MEHMET AY                                  

14.          HASAN BERZAN TOPRAK          

 

ADIYAMAN

1.            AHMET AYDIN                                

2.            ADNAN BOYNUKARA                  

3.            İBRAHİM HALİL FIRAT                

4.            SALİH FIRAT                                   

5.            İCLAL YALÇIN TUTUŞ                 

 

AFYONKARAHİSAR

1.            HALİL ÜRÜN                                    

2.            ALİ ÖZKAYA                                      

3.            REMZİYE SIVACI                            

4.            AKİF ÖZKALDI                                 

5.            FATİH BEDER                                    

 

AĞRI

1.            ABDULLAH ATALAY                     

2.            YILMAZ ENSAROĞLU                     

3.            HALİL ÖZYOLCU                             

4.            ALİ KONYAR                                    

 

AKSARAY

1.            İLKNUR İNCEÖZ                               

2.            NEVZAT PALTA                                

3.            HÜSEYİN HÜYÜK                             

 

AMASYA

1.            MEHMET NACİ BOSTANCI           

2.            SAİT YÜCE                                       

3.            HASAN ALİ CESUR 

              

ANKARA 1. BÖLGE

1.            YALÇIN AKDOĞAN                       

2.            AHMET GÜNDOĞDU                     

3.            ALİ İHSAN ARSLAN                      

4.            JÜLİDE SARIEROĞLU                   

5.            MURAT ALPARSLAN                    

6.            ERTAN AYDIN                                 

7.            TÜLAY SELAMOĞLU                    

8.            FATİH ŞAHİN                                  

9.            MUHAMMET EMİN ZARARSIZ   

10.          HASAN ALBAYRAK                      

11.          ERCAN KINACI                               

12.          BARIŞ AYDIN                                 

13.          MURAT KÖSE                                 

14.          HASAN KARAGÖZ                         

15.          HATİCE DEMİRTAŞ                      

16.          HAYDAR ŞAHİN                             

17.          FATMA COŞAR KARACAN         

18.          MEHMET ALİ CANLI                    

 

ANKARA 2. BÖLGE

1.            EMRULLAH İŞLER                        

2.            AHMET İYİMAYA                          

3.            LÜTFİYE SELVA ÇAM                 

4.            VEDAT BİLGİN                              

5.            AYDIN ÜNAL                                  

6.            AYHAN YILMAZ                            

7.            MAHMUT SAMİ MALLI               

8.            NEVZAT CEYLAN                          

9.            AHMET BABA                                  

10.          NURİ ELİBOL                                   

11.          ADEM CEYLAN                               

12.          SELİM CERRAH                              

13.          BÜLENT YAĞMUR                         

14.          NESLİHAN CENK                           

 

ANTALYA

1.            LÜTFİ ELVAN                                   

2.            MUSTAFA KÖSE                            

3.            HÜSEYİN SAMANİ                        

4.            GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ             

5.            SENA NUR ÇELİK                          

6.            İBRAHİM AYDIN                           

7.            ATAY USLU                                    

8.            İBRAHİM TÜRKİŞ                          

9.            NEVİN KORKMAZ ZOR                

10.          HAKKI BEŞKAZALI                        

11.          ERCAN MEKTEPLİOĞLU              

12.          İZZET YILMAZ                               

13.          MURTAZA TAMYÜREK                

14.          MUSTAFA AKDENİZ                      

 

ARDAHAN

1.            ORHAN ATALAY                            

2.            YUNUS BAYDAR                            

 

ARTVİN

1.            İSRAFİL KIŞLA                               

2.            VEDAT KİBAR                                 

 

AYDIN     

1.            MEHMET SADIK ATAY                

2.            ABDURRAHMAN ÖZ                    

3.            ZEYNEP ARMAĞAN USLU          

4.            MUSTAFA SAVAŞ                         

5.            METİN YAVUZ                                

6.            ERSİN ESENLİK                             

7.            CENGİZ ALTINTAŞ                       

 

 

 

BALIKESİR

1.            MAHMUT POYRAZLI                   

2.            SEMA KIRCI                                   

3.            ALİ AYDINLIOĞLU                       

4.            AYŞE KARDAŞ                               

5.            KASIM BOSTAN                             

6.            MEHMET BAYYİĞİT                     

7.            HİLAL DEMİRÖZER                       

8.            MUSTAFA CANBEY                      

 

BARTIN

1.            YILMAZ TUNÇ                               

2.            MUSTAFA YELKENCİ                  

 

BATMAN

1.            ZİVER ÖZDEMİR                            

2.            AHMET İNAL                                    

3.            MURAT GÜNEŞTEKİN                 

4.            ADİLE GÜRBÜZ                            

 

BAYBURT

1.            NACİ AĞBAL                            

2.            BÜNYAMİN ÖZBEK                     

 

BİLECİK

1.            HALİL ELDEMİR                           

2.            RAMAZAN KURTULMUŞ            

 

BİNGÖL

1.            ŞEBNEM KOCAKELÇİ                  

2.            ENVER FEHMİOĞLU                     

3.            FEYZİ BERDİBEK                           

 

BİTLİS

1.            VEDAT DEMİRÖZ                          

2.            EDİP SAFTER GAYDALI               

3.            FATİH KADİRİOĞLU       

  

BOLU

1.            ALİ ERCOŞKUN                              

2.            FEHMİ KÜPÇÜ                                

3.            MEHMET EMİN GÜZ                     

 

BURDUR

1.            REŞAT PETEK                                  

2.            İBRAHİM EKİCİ                              

3.            KAMİL ÖZCAN                                

 

BURSA

1.            MEHMET MÜEZZİNOĞLU          

2.            EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ            

3.            CEMALETTİN KANİ TORUN      

4.            HÜSEYİN ŞAHİN                           

5.            İSMET SU                                         

6.            HAKAN ÇAVUŞOĞLU                   

7.            ÖNDER MATLI                                

8.            ZEKERİYA BİRKAN                     

9.            BENNUR KARABURUN                

10.          GÜRSEL DÖNMEZ                        

11.          YÜKSEL YENİ                                

12.          NİHAT NASIR                                  

13.          HARUN AKIN                                 

14.          AHMET KILIÇ                                

15.          OSMAN MESTEN                          

16.          HALİDE SERPİL ŞAHİN               

17.          CEMİLE YİĞİT                                

18.          SALİH BAŞPARMAK                    

 

ÇANAKKALE

1.            BÜLENT TURAN                               

2.            İSMAİL KAŞDEMİR                         

3.            JÜLİDE İSKENDEROĞLU            

4.            SEBAHATTİN GÜNER                 

 

ÇANKIRI

1.            MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU   

2.            HÜSEYİN FİLİZ                                  

 

ÇORUM

1.            SALİM USLU                                    

2.            CAHİT BAĞCI                                   

3.            LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURT       

4.            AHMET SAMİ CEYLAN                 

 

DENİZLİ

1.            NİHAT ZEYBEKCİ                            

2.            MEHMET YÜKSEL                          

3.            BİLAL UÇAR                                     

4.            NURCAN DALBUDAK                   

5.            OSMAN YÜCELİŞ                           

6.            EMİN OKKAYA                               

7.            PERAL ULUKÖY                              

 

DİYARBAKIR

1.            CEVDET YILMAZ                             

2.            MEHMET SELİM ENSARİOĞLU 

3.            SEYYİT HAŞIM HAŞİMİ                 

4.            OYA ERONAT                                   

5.            FAZIL HÜSNÜ ERDEM                  

6.            DURDANE YALAR               

7.            ALİ İHSAN MERDANOĞLU         

8.            MUSTAFA ELGÖRMÜŞ                

9.            NETİCE ARSLAN                           

10.          ALAATTİN PARLAK                      

11.          ABBAS BARIŞ                                

 

DÜZCE

1.            FARUK ÖZLÜ                                  

2.            FEVAİ ARSLAN                              

3.            AYŞE KEŞİR                                   

 

EDİRNE

1.            ŞEMSETTİN EMİR                         

2.            FATMA AKSAL                              

3.            MUSTAFA OKUR                          

 

ELAZIĞ

1.            ŞUAY ALPAY                                  

2.            METİN BULUT                                

3.            SERPİL BULUT                               

4.            ÖMER SERDAR                             

 

ERZİNCAN

1.            TALHA EROL DURMAZ              

2.            SERKAN BAYRAM                         

 

ERZURUM

1.            EFKAN ALA                                       

2.            ADNAN YILMAZ                                              

3.            ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU          

4.            İBRAHİM AYDEMİR                       

5.            ABDURRAHİM FIRAT                   

6.            ZAFER TARİKDAROĞLU               

 

ESKİŞEHİR

1.            NABİ AVCI                                        

2.            SALİH KOCA                                      

3.            EMİNE NUR GÜNAY                     

4.            MUSTAFA KEMAL BİÇERLİ        

5.            YETKİN TETİK                                

6.            ALİ DEMİREL                                 

 

 GAZİANTEP

1.            MEHMET ŞİMŞEK                          

2.            ABDULHAMİT GÜL                      

3.            ŞAMİL TAYYAR                            

4.            CANAN CANDEMİR ÇELİK        

5.            ABDULLAH NEJAT KOÇER        

6.            MEHMET ERDOĞAN                    

7.            SERPİL KAVRAK                           

8.            ALİ ŞAHİN                            

9.            FİKRET MURAT TURAL   

10.          YUSUF ERDEM GÜZELBEY          

11.          MEHMET MENDERES KARADUMAN    

12.          MUHAMMED HAKAN TANRIÖVER   

 

 GİRESUN

1.            TURHAN ALÇELİK                          

2.            ADEM TATLI                                     

3.            MEHMET GELDİ                                            

4.            HATİCE KOCAOĞLU                      

 

GÜMÜŞHANE

1.            KEMALETTİN AYDIN                     

2.            FERAMUZ ÜSTÜN                         

 

HAKKARİ

1.            OSMAN KIZILBAN                         

2.            RÜSTEM ZEYDAN                          

3.            MEHMET ERTUŞ                            

 

HATAY

1.            ADEM YEŞİLDAL                             

2.            ORHAN KARASAYAR                    

3.            MEHMET ÖNTÜRK                        

4.            MEHMET ALĞAN                           

5.            HACI BAYRAM TÜRKOĞLU         

6.            TÜLİN DURGUN YETİM              

7.            İBRAHİM NACİ YAPAR                 

8.            MEHMET HACIOĞLU                   

9.            CANAN KAHRAMAN                    

10.          AHMET DEMİRTAŞ                        

 

IĞDIR

1.            FERDİ TURAN                                  

2.            CENGİZ ŞEYRAN                             

 

ISPARTA

1.            SÜREYYA SADİ BİLGİÇ                  

2.            RECEP ÖZEL                                     

3.            İSMAİL ÖZDEMİR                          

4.            AYŞE USTA                                      

 

İSTANBUL 1. BÖLGE

1.            İDRİS GÜLLÜCE                              

2.            MİHRİMAH BELMA SATIR          

3.            EROL KAYA                                      

4.            AHMET BERAT ÇONKAR                          

5.            OSMAN CAN                                  

6.            BERAT ALBAYRAK                          

7.            İSMET UÇMA                                 

8.            METİN KÜLÜNK                                            

9.            RAVZA KAVAKCI KAN                   

10.          ERKAN KANDEMİR                       

11.          ALEV DEDEGİL                                

12.          MEHMET ALİ PULCU                    

13.          HASAN SERT                                   

14.          HÜSEYİN YAYMAN                        

15.          OSMAN BOYRAZ                             

16.          FAİK IŞIK                                          

17.          HULUSİ ŞENTÜRK                          

18.          ŞEYMA DÖĞÜCÜ                           

19.          BİLAL TOPÇU                                   

20.          RABİA İLHAN                                  

21.          FATMA VARANK                           

22.          ADEM SEFER                                    

23.          HURŞİT YILDIRIM                           

24.          FAHRİ YASİN ŞENER                     

25.          PINAR KANDEMİR HACIBEKTAŞOĞLU     

26.          AYŞE KARTAL                               

27.          MUSTAFA DEMİRAL                    

28.          MUSTAFA ÖZMEN                         

29.          ESMA ERSİN                                   

30.          ALİM ERDEMİR                              

31.          COŞKUN KOÇ                                 

 

İSTANBUL 2. BÖLGE SEÇİM ÇEVRESİ

1.            VOLKAN BOZKIR                             

2.            AYŞE NUR BAHÇEKAPILI                             

3.            EKREM ERDEM                              

4.            AZİZ BABUŞCU                              

5.            DURMUŞ ALİ SARIKAYA                             

6.            ETHEM TOLGA                               

7.            ŞİRİN ÜNAL                                     

8.            FATMA BENLİ                                 

9.            HÜSEYİN BÜRGE                            

10.          SEVİM SAVAŞER                            

11.          HAYDAR ALİ YILDIZ                       

12.          MARKAR ESEYAN                           

13.          OKTAY SARAL                                  

14.          AHMET HALDUN ERTÜRK          

15.          AHMET BAHA ÖĞÜTKEN           

16.          AHMET HAMDİ ÇAMLI                

17.          HÜSEYİN HÜSNÜ KILIÇ                

18.          İBRAHİM SOLMAZ                          

19.          BEDRİ BAŞ                                       

20.          İSMAİL ERGÜNEŞ                          

21.          MEHMET ER                                     

22.          PERİHAN TOĞAY                           

23.          MUHARREM BALTACI                 

24.          REŞİDE YÜKSEL                              

25.          MAHMUT DOĞAN                        

26.          SÜLEYMAN ENES KILIÇ                

 

İSTANBUL 3. BÖLGE SEÇİM ÇEVRESİ

1.            MUSTAFA ŞENTOP 

2.            ÖZLEM ZENGİN                                             

3.            FEYZULLAH KIYIKLIK                     

4.            MEHMET MUŞ                               

5.            MEHMET DOĞAN KUBAT          

6.            TÜLAY KAYNARCA                    

7.            ABDURRAHİM BOYNUKALIN  

8.            HARUN KARACA                         

9.            UĞUR IŞILAK                                  

10.          MUSTAFA YENEROĞLU                

11.          MUSTAFA AFŞIN YAZICIOĞLU 

12.          MEHMET METİNER                      

13.          HALİS DALKILIÇ                           

14.          MAHMUT ÖVÜR                            

15.          YILDIZ SEFERİNOĞLU                

16.          FATMA BETÜL SAYAN KAYA   

17.          TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANE                     

18.          MEHMET BAYKAN                        

19.          RESUL KURT                                     

20.          BETÜL BİRER                                    

21.          ABDULLAH BAŞCI                           

22.          ZEYNEP İŞCEN ÇEVİKER               

23.          CELAL BABAYİĞİT                         

24.          HAKAN BAHADIR                          

25.          HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK             

26.          YEŞİL AYTULUM TURUT              

27.          YASİN ZÜLBAHAROĞLU              

28.          ABDULLAH SADIKSOY                 

29.          ARİF KALMAZ                                  

30.          FATMA NUR YAVUZ                     

31.          FEVZİ DURMUŞ                              

 

İZMİR 1. BÖLGE SEÇİM ÇEVRESİ

1.            VEYSEL EROĞLU                             

2.            FATMA SEHİNA NÜKHET HOTAR          

3.            CEMİL ŞEBOY                                 

4.            HÜSEYİN KOCABIYIK                  

5.            OZAN CEYHUN                                

6.            NECİP NASIR                                   

7.            CEMAL BEKLE                                

8.            MAHMUT ATİLLA KAYA             

9.            BEDİHA TÜRKYILMAZ                  

10.          TALİP UZUN                                     

11.          KAZIM ERTEN                                   

12.          ÖMER SERTBAŞ                                              

13.          GÜRBÜZ AKBULUT                       

 

İZMİR 2. BÖLGE SEÇİM ÇEVRESİ

1.            MUSTAFA İBRAHİM TURHAN  

2.            NESRİN ULEMA                                              

3.            HAMZA DAĞ                                   

4.            KEREM ALİ SÜREKLİ                      

5.            DURMUŞ BOZTUĞ                        

6.            MEHMET BAYINDIR                       

7.            SAVCI SAYAN                                 

8.            NEŞE GÜRÇAY                                 

9.            TANSU KAYA                                   

10.          BİLAL KIRKPINAR                            

11.          ESRA ALADAĞ                                 

12.          ALİ HADİM                                       

13.          MÜJDE ÇELİK                                  

 

KAHRAMANMARAŞ

1.            MAHİR ÜNAL                                  

2.            NURSEL REYHANLIOĞLU            

3.            VEYSİ KAYNAK                               

4.            SEVDE BAYAZIT KAÇAR               

5.            MEHMET UĞUR DİLİPAK             

6.            MEHMET İLKER ÇİTİL                    

7.            TÜRK İSLAM KARAKOÇ               

8.            İMRAN KILIÇ                                   

 

KARABÜK

1.            OSMAN KAHVECİ                          

2.            SEDAT NAMAL                           

 

KARAMAN

1.            RECEP KONUK                                

2.            RECEP ŞEKER                                   

 

KARS

1.            MEHMET UÇUM                            

2.            YUSUF SELAHATTİN BEYRİBEY 

3.            ENSAR ERDOĞDU                          

 

KASTAMONU

1.            MUSTAFA GÖKHAN GÜLŞEN   

2.            METİN ÇELİK                                   

3.            ZAFER NALBANTOĞLU                 

 

KAYSERİ

1.            MEHMET ÖZHASEKİ                     

2.            AHMET DOĞAN                              

3.            YAŞAR KARAYEL                           

4.            KEMAL TEKDEN                            

5.            HAVVA TALAY ÇALIŞ                  

6.            HALİL ERGEN                                 

7.            İSMAİL TAMER                              

8.            AVŞAR ASLAN                                

9.            AYDIN KALKAN                              

 

KIRIKKALE

1.            OĞUZ KAĞAN KÖKSAL               

2.            RAMAZAN CAN                                             

3.            ABDULLAH ÖZTÜRK                     

 

KIRKLARELİ

1.            HAMDİ IRMAK                               

2.            VOLKAN GÖÇ                                  

3.            AYTAÇ AKSOY                                

 

KIRŞEHİR

1.            SALİH ÇETİNKAYA                        

2.            HACI TURAN                                   

 

KİLİS

1.            REŞİT POLAT                                   

2.            AHMET SALİH DAL

 

KOCAELİ

1.            FİKRİ IŞIK                                          

2.            RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU    

3.            ZEKİ AYGÜN                                    

4.            İLYAS ŞEKER                                    

5.            MEHMET AKİF YILMAZ                

6.            CEMALETTİN KAFLI                        

7.            SAMİ ÇAKIR                                    

8.            AYŞE MÜGE OLŞEN                      

9.            HALİT ÇOKAN                                 

10.          YALÇIN COŞTUR                             

11.          YAHYA COŞKUN                             

 

KONYA

1.            AHMET DAVUTOĞLU                  

2.            MUSTAFA BALOĞLU                    

3.            HÜSNÜYE ERDOĞAN                   

4.            ZİYA ALTUNYALDIZ                       

5.            MUHAMMET UĞUR KALELİ       

6.            LEYLA ŞAHİN USTA                       

7.            MEHMET BABAOĞLU                  

8.            ABDULLAH AĞRALI                        

9.            HALİL ETYEMEZ                              

10.          RÜVEYDE GÜLSEREN IŞIK          

11.          HACI AHMET ÖZDEMİR               

12.          ÖMER ÜNAL                                   

13.          MUSTAFA KAYA                             

14.          ÖMER FARUK KANIK                   

 

KÜTAHYA

1.            MUSTAFA ŞÜKRÜ NAZLI            

2.            VURAL KAVUNCU                         

3.            İSHAK GAZEL                                  

4.            AHMET TAN                                    

 

MALATYA

1.            ÖZNUR ÇALIK                                 

2.            TAHA ÖZHAN                                 

3.            MUSTAFA ŞAHİN                          

4.            NURETTİN YAŞAR                          

5.            BÜLENT TÜFENKCİ                        

6.            BAYRAM TAŞKIN                           

 

MANİSA

1.            RECAİ BERBER                                

2.            UĞUR AYDEMİR                            

3.            SELÇUK ÖZDAĞ                                             

4.            MURAT BAYBATUR                      

5.            ŞULE TUNALI                                  

6.            İSMAİL BİLEN                                 

7.            MUSA YILMAZ                                

8.            GÜZİDE İÇEN KASAP                    

9.            BİLAL TEMEL                                    

 

MARDİN

1.            ORHAN MİROĞLU                        

2.            GÖNÜL BEKİN ŞAHKULUBEY    

3.            MEHMET VEJDİ KAHRAMAN    

4.            ABDULLAH ERİN                           

5.            CENGİZ DEMİRKAYA                  

6.            MEHMET EMİN DENİZ                 

 

MERSİN

1.            MUSTAFA MUHAMMET GÜLTAK                 

2.            YILMAZ TEZCAN                          

3.            MUHSİN KIZILKAYA                    

4.            ZEYNEP GÜL YILMAZ                   

5.            İBRAHİM GÜL                                

6.            ARİF YILDIRIM                              

7.            MEHMET EMİN KAPLAN            

8.            PINAR NAR                                     

9.            CEMAL BALKAYA                       

10.          ABDULLAH KUZ                          

11.          MEHMET TAŞKIRAN                   

 

MUĞLA

1.            HASAN ÖZYER                             

2.            HASAN KÖKTEN                          

3.            ELVAN GÖÇER                             

4.            MEHMET YAVUZ DEMİR           

5.            MUHİTTİN KAYABAŞ                   

6.            ÖZBEN YELDA EROL GÖKCAN  

 

MUŞ

1.            MEHMET EMİN ŞİMŞEK                

2.            ABDULSELAM ER                           

3.            HALİS SALTIK                                 

 

NEVŞEHİR     

1.            MUSTAFA AÇIKGÖZ                    

2.            MURAT GÖKTÜRK                       

3.            EBUBEKİR GİZLİGİDER              

 

NİĞDE

1.            ALPASLAN KAVAKLIOĞLU      

2.            ERDOĞAN ÖZEGEN                     

3.            YAŞAR ATAÇ                                 

 

ORDU

1.            NUMAN KURTULMUŞ               

2.            OKTAY ÇANAK                              

3.            İHSAN ŞENER                                  

4.            AYŞE NİLGÜN TOMAKİN            

5.            ŞAKİR ÇOBAN                                

 

OSMANİYE

1.            SUAT ÖNAL                                     

2.            MÜCAHİT DURMUŞOĞLU         

3.            MEHMET SARI                               

4.            EMİR HASAN ARSLANTAŞ         

 

RİZE

1.            HASAN KARAL                               

2.            HİKMET AYAR                                 

3.            OSMAN AŞKIN BAK                      

 

SAKARYA

1.            AYŞENUR İSLAM                            

2.            MUSTAFA İSEN                                             

3.            ALİ İHSAN YAVUZ                          

4.            RECEP UNCUOĞLU                       

5.            ALİ İNCİ                                                            

6.            RECEP HACIEYÜPOĞLU               

7.            BİLGEHAN DOĞRU                       

 

SAMSUN

1.            AKİF ÇAĞATAY KILIÇ                    

2.            AHMET DEMİRCAN                      

3.            FUAT KÖKTAŞ                                 

4.            ÇİĞDEM KARAASLAN                  

5.            HASAN BASRİ KURT                     

6.            KAMURAN ÖZDEN                        

7.            YILMAZ HOCAOĞLU                     

8.            HÜSEYİN AVNİ ÇATAL                 

9.            ADEM TUNCER                                

 

SİİRT

1.            YASİN AKTAY                                   

2.            HAŞİM TAŞKIRAN                        

3.            ALİ İLBAŞ                                          

 

SİNOP

1.            CENGİZ TOKMAK                         

2.            NAZIM MAVİŞ                           

 

SİVAS

1.            İSMET YILMAZ                              

2.            HİLMİ BİLGİN                                  

3.            SELİM DURSUN                                

4.            ADEM YILDIRIM                             

5.            YALÇIN ÖZDEMİR                          

 

ŞANLIURFA

1.            NUREDDİN NEBATİ                       

2.            MEHMET KASIM GÜLPINAR     

3.            SEYİT EYYÜPOĞLU                        

4.            MAZHAR BAĞLI                                             

5.            HALİL ÖZCAN                                 

6.            HAMİDE SÜRÜCÜ                         

7.            AHMET EŞREF FAKIBABA           

8.            MEHMET AKYÜREK                       

9.            MAHMUT KAÇAR                          

10.          YUSUF EĞİLMEZ                            

11.          YILDIZ KONAL SÜSLÜ                   

12.          ABDULLAH YEŞİL                            

 

ŞIRNAK

1.            ARSLAN TATAR                              

2.            ADNAN ŞIK                                     

3.            LEZGİN ADIYAMAN                      

4.            RİZGİN BİRLİK                                 

 

TEKİRDAĞ

1.            MUSTAFA YEL                               

2.            AYŞE DOĞAN                                 

3.            METİN AKGÜN                              

4.            EYÜP KANAR                                  

5.            HAKAN SUNAL                              

6.            AHMET ÜZGÜN                                            

 

TOKAT

1.            COŞKUN ÇAKIR                           

2.            CELİL GÖÇER                               

3.            FATMA GAYE GÜLER                 

4.            FATİH AKGÜN                              

5.            MUSTAFA ARSLAN                     

 

TRABZON

1.            SÜLEYMAN SOYLU                     

2.            MUHAMMET BALTA                    

3.            AYŞE SULA KÖSEOĞLU             

4.            ADNAN GÜNNAR                          

5.            NİHAT TOSUN                                

6.            SALİH CORA                                    

 

TUNCELİ

1.            MEHMET TUNÇ                                             

2.            ALİ ULVİ SEYREK                            

 

UŞAK

1.            MEHMET ALTAY                              

2.            EYÜP GÖKHAN ÖZEKİN                               

3.            HÜSEYİN KESKİN                         

 

VAN

1.            BURHAN KAYATÜRK                    

2.            ÖMER ÇAHA                                    

3.            NAHİDE HAKAN                                              

4.            FARUK ALPASLAN                         

5.            HAMDULLAH ŞEVLİ                       

6.            ÖZGE BURAK DEGER                    

7.            YAKUP ALADAĞ                                              

8.            NİZAMETTİN AĞAR                      

 

YALOVA

1.            FİKRİ DEMİREL                                

2.            MEHMET DEMİRHAN                  

 

YOZGAT

1.            ABDULKADİR AKGÜL                   

2.            ERTUĞRUL SOYSAL                       

3.            YUSUF BAŞER                                 

4.            İSKENDER MİNAR                         

 

ZONGULDAK

1.            HÜSEYİN ÖZBAKIR                       

2.            FARUK ÇATUROĞLU                    

3.            ÖZCAN ULUPINAR                        

4.            EMİNE ÇİFT                                     

5.            AKIN KAYMAK. (ANKA/DEVAM)

(YE/ÖZK)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@