Ağrı Valisi: Gülen'in Boynuna tasma takılmalı, sokaklarda dolaştırılmalı

AĞRI ValiSİ Musa Işın, FETÖ/PDY'nin lideri Fethullah Gülen'i kast ederek, "Bu hain Türkiye'ye getirilip boynuna tasma takılmalı, Türkiye ve Ağrı'nın sokaklarında dolaştırılmalı ve herkes onun iğrenç yüzüne tükürmelidir"...

Haberler 01.08.2016, 18:41 02.08.2016, 01:26
Ağrı Valisi: Gülen'in Boynuna tasma takılmalı, sokaklarda dolaştırılmalı
AĞRI ValiSİ Musa Işın, FETÖ/PDY'nin lideri Fethullah Gülen'i kast ederek, "Bu hain Türkiye'ye getirilip boynuna tasma takılmalı, Türkiye ve Ağrı'nın sokaklarında dolaştırılmalı ve herkes onun iğrenç yüzüne tükürmelidir" dedi.

Ağrı’da valilik bahçesinde devam eden demokrasi nöbetine katılan Vali Musa Işın, yapımı devam eden ‘Ağrı Kent Ormanı Parkı’nın adını ’15 Temmuz Şehitler ve Demokrasi Parkı’ olarak değiştirdiklerini bildirdi. Fethullah Gülen’e ait olan ortaokulun ismini de '15 Temmuz Şehitler Ortaokulu' olarak değiştiren Musa Işın, isim vermeden şunları söyledi:

"Amerika'daki hain Türkiye’ye getirilip boynuna tasma takılmalı. Türkiye ve Ağrı’nın sokaklarında dolaştırılmalı ve herkes onun iğrenç yüzüne tükürmelidir. Bu bizim çocuklarımızı çaldı. Zeki çocuklarımızı alıp, linç ettiler, perişan ettiler. Kadınlarımızı ve genç kızlarımızı alıp, öğretmen yaptılar şurada, burada kullandılar. Evliliklerine dahi müdahale ettiler. Ankara Valisi anlattı: ‘Bir polis memurunu görevden uzaklaştırmışlar. 3 ay sonra gelip, beni iade edin yoksa intihar edeceğim. Beni evlendirenler, gelip demişler ki, ‘sen bu adamı terk et, seni başka biriyle evlendireceğiz’ diye. Bu kadar alçak ve namussuz insanlar işte. Onlar Ankara’da namaz kılan polislerimizin üzerine bomba attılar, 47 polisimiz şehit oldu. Onlar bu kadar dinsiz ve imansızdır."

 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@