Abdullah Gül Meclis'i İşaret Etti

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, terör, şiddet ve silahın bu coğrafyada hiçbir zaman hiç kimseye fayda sağlamadığını vurgulayarak, “Milletimizin seçimler ile ortaya koyduğu demokratik irade ve temsil kabiliyeti güçlü bu meclis, nihai çözümün adresi olmalıdır” dedi.

Haberler 28.07.2015, 15:14
Abdullah Gül Meclis'i İşaret Etti

ANKARA (ANKA) - 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül,  terör, şiddet ve silahın bu coğrafyada hiçbir zaman hiç kimseye fayda sağlamadığını vurgulayarak, “Milletimizin seçimler ile ortaya koyduğu demokratik irade ve temsil kabiliyeti güçlü bu meclis, nihai çözümün adresi olmalıdır” dedi.

Son günlerde gerçekleştirilen terör saldırılarına ve gelen şehit haberlerine ilişkin Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Gül, “Maalesef her gün acı haberlerle sarsılıyoruz” dedi.

Gül, şunları kaydetti:

“Asker ve polis tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına ve yüce milletimize başsağlığı diliyorum. Terör, şiddet ve silah bu coğrafyada hiçbir zaman hiç kimseye fayda sağlamamıştır. Milletimizin seçimler ile ortaya koyduğu demokratik irade ve temsil kabiliyeti güçlü bu meclis, nihai çözümün adresi olmalıdır.” (ANKA)

(HM/ÖZK) 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@