2'nci Sıradan 3'üncü Sıraya Gerilediğini Hacda Öğrendi

7 HAZİRAN'daki seçimlerde 2'nci sıradan seçilerek TBMM'ye giren MHP İzmir Milletvekili Murat Koç, 1 Kasım seçimleri için 3'üncü sıradan aday gösterildiğini hacda öğrendi.

Haberler 19.09.2015, 03:02
2'nci Sıradan 3'üncü Sıraya Gerilediğini Hacda Öğrendi
Elif DEMİRCİ/İZMİR, (DHA)- 7 HAZİRAN'daki seçimlerde 2'nci sıradan seçilerek TBMM'ye giren MHP İzmir Milletvekili Murat Koç, 1 Kasım seçimleri için 3'üncü sıradan aday gösterildiğini hacda öğrendi. Koç, "Bu mübarek yerlerde siyasetle ilgilenmek istemiyorum. 10 gün sonra döndüğümde konuşacağım" dedi.

MHP, 7 Haziran'daki seçimlerde, İzmir'de her iki bölgeden ikişer milletvekilini meclise yolladı. İzmir'de lojistik firması sahibi olan Milletvekili Murat Koç, 1 Kasım seçimlerinde 3'üncü sıradan aday gösterildiğini hac ibadetini yaparken öğrendi. Daha önce bir kez umreye giden Koç, ailesiyle birlikte hacda bulunduğunu, belirterek, "Bu mübarek yerlerde siyasetle ilgilenmek istemiyorum. 10 gün sonra döndüğümde konuşacağım. Ülkenin üzerinde büyük oyunlar oynanıyor. Bu büyük oyunların bir parçasının yansıması mıdır nedir bilmiyorum. 28 Eylül'de dönüp, ayrıntılı açıklama yapacağım" dedi. 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@