Uşak'ta 1 Mayıs'ı neden Boykot Ettiler?

Eğitim-İş Uşak Şube Başkanı Ercan Uzun, Uşak’ta kendilerini emekçilerin tek temsilcisi gibi gören bazı parti ve sendikaların anlaşılmaz davranış ve tutumlarından dolayı bu yıl ‘1 Mayıs İşçi Bayramı Kutlamaları’na katılmadıklarını açıkladı.

Haberler 02.05.2016, 21:13 02.05.2016, 21:16
Uşak'ta 1 Mayıs'ı neden Boykot Ettiler?
usakport.com - Eğitim-İş Uşak Şube Başkanı Ercan Uzun, Uşak’ta kendilerini emekçilerin tek temsilcisi gibi gören bazı parti ve sendikaların anlaşılmaz davranış ve tutumlarından dolayı bu yıl ‘1 Mayıs İşçi Bayramı Kutlamaları’na katılmadıklarını açıkladı.

Uzun, 1 Mayıs İşçi Bayramı kutlamlarıan katılmama nednelerini; ‘İşçilerin ve kamu emekçilerinin sahiplendiği ve kitle örgütlerinin desteklediği 1 Mayıs 2016 Uşak kent meydanında yapılacak kutlamaların tertip komite toplantısında; diğer sendika temsilcilerini yok sayan kendilerini işçi ve kamu emekçilerinin tek temsilcisi gibi gören, alanda söz hakkı verilmesine karşı çıkan, bazı sendika ve siyasi parti temsilcilerinin anlaşılmaz tutum ve davranışlarından dolayı BİRLEŞİK KAMU İŞ KONFEDERASYONUNA bağlı sendikalar olarak 1 Mayıs 2016 tarihinde yapılacak olan etkinliklere katılmama kararı almış bulunmaktayız. Başta konfederasyonumuza bağlı değerli üyelerimiz olmak üzere kamu oyuna saygı ile duyurulur’

şeklinde açıkladı. 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@