Türk Milletinin Başı Sağolsun

Eğitim İş İzmir 2 Nolu Şube yönetim kurulundan başsağlığı mesajı.....

Haberler 15.05.2016, 00:37
Türk Milletinin Başı Sağolsun
Hakkâri Çukurca’da PKK’nın alçak saldırısı sonucu sekiz askerimiz şehit oldu. Diyarbakır’ın Sur ilçesi, Dürümlü mezrasında ise jandarma karakolunu hedefleyen teröristlere köylüler direndi. PKK’lı teröristlerin bombalı kamyonu patlatmaları sonucunda dört köylü hayatını kaybetti.

Eli kanlı teröristlere terörist diyemeyenlerin, onlara maddi – manevi destek verenlerin ve terörle mücadele konusunu iç politikanın aracı yaparak zafiyete yol açanların giden bunca canda vebali vardır. Bunun hesabını yetim kalan çocuklarımıza hiç kimse veremez.

Şehitlerimize ve hayatını kaybeden yurttaşlarımıza rahmet, ailelerine  başsağlığı diliyoruz.

Tüm siyasilere ve özellikle de iktidar kanadına hatırlatıyoruz ki bu ülkenin birinci ve can alıcı sorunu ne yeni bir anayasadır, ne başkanlık sistemidir. Ülkemizin en temel problemi emperyalist terördür, bölücülüktür ve gericiliktir. Ülkemizi etnisite üzerinden de, din ve mezhep üzerinden de bölmeye kimsenin gücü yetmeyecektir.

Ey şehidim!

Ey kahraman köylülerimiz!

Güzel ülkemiz yarın tüm bu zorlukları aşıp barışa ve huzura erecekse bunda en büyük pay, en büyük katkı sizlerin canlarınız ve kanlarınız olacak. Ruhunuz şad olsun.

Türk Milletinin başı sağolsun.

Eğitim İş İzmir 2 Nolu Şube Yönetim Kurulu
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@