Tüm Yerel Sen'den Çiğli Belediyesi'ne Ziyaret

Birleşik Kamu iş Konfederasyonu Genel Başkanı Hasan KÜTÜK, Tüm Yerel sen Genel Başkanı Cengiz GÜLEBAY, Tüm Yerel Sen 2 No lu Şube Başkanı Tamer Yiğit GÜLER ve Tüm Yerel sen 1 No lu Şube Eğitim Basın Yayın Sekreteri Özkan FELEK’ ten oluşan  heyet Çiğli Belediye Başkanı Hasan ARSLAN’ı makamında ziyaret etti.

Haberler 24.08.2016, 19:44 24.08.2016, 23:11
Tüm Yerel Sen'den Çiğli Belediyesi'ne Ziyaret
kamugundemi.com - Birleşik Kamu iş Konfederasyonu Genel Başkanı Hasan KÜTÜK, Tüm Yerel sen Genel Başkanı Cengiz GÜLEBAY, Tüm Yerel Sen 2 No lu Şube Başkanı Tamer Yiğit GÜLER ve Tüm Yerel sen 1 No lu Şube Eğitim Basın Yayın Sekreteri Özkan FELEK’ ten oluşan  heyet Çiğli Belediye Başkanı Hasan ARSLAN’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Birleşik Kamu İş Konfederasyonu Genel Başkanı Hasan KÜTÜK Ülkemizin gerek içerde gerekse dışarıda sıkıntılı bir süreçten geçtiğini  bu süreçte emek örgütü olarak süreci yakından izlediklerini ifade  etti.   Ayrıca   Emperyalistlerin PKK ve  İŞİD Terör örgütleri aracılığıyla  ülkemizi adeta kan gölüne çevirdiğini , ama ne yaparlarsa yapsınlar bizi Ortadoğu bataklığına çekemeyeceklerini söyledi. Irak ve Suriye deki  yaşanan iç savaşlar  ile  ilgili olarak ta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün sözlerini hatırlatarak “ Yurtta Barış , Dünyada Barış   “ sözleriyle  önemli  bir mesaj verdi.

Tüm Yerel Sen Genel Başkanı Cengiz GÜLEBAY ise Tüm yerel sen sendikasının Türkiye de bir çok belediyede örgütlenerek  yetkili sendika olduğunu ifade ederek “ Emek,Vatan,Cumhuriyet sevdasıyla çıktığımız bu yolda kısa zamanda önemli başarılara imza attık.Çiğli Belediyesi İzmir için ne kadar önemli ise bizim içinde o kadar önemli belediyelerden birisidir.Bu güzide belediyemizde en kısa sürede örgütlenme çalışmalarımıza başlayarak burada da yetkili sendika olmak istiyoruz”  dedi. Genel Başkanı Cengiz Gülebay  ayrıca  Tüm Yerel Sen sendikasının 9 Eylül 2013 de kurulduğu günden bugüne geçen  sürecide Çiğli Belediye Başkanı Hasan ARSLAN’a aktardı.

Çiğli Belediye başkanı Hasan ARSLAN    Tüm Yerel Sen Heyetine   yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek , üç yıl gibi kısa sürede on bin sayısını geçen  Tüm Yerel Sen Sendikası ve yöneticilerini kutladığını sözlerine ekledi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@