Tüm Yerel-Sen Genel Başkanı Cengiz Gülebay'dan Bayram Mesajı

Tüm Yerel-Sen Genel Başkanı Cengiz Gülebay yayınladığı Bayram mesajında şunları kaydetti: Vatandaşlarımızın sağduyusu ve Atatürk'e bağlılığı, Cumhuriyet'in tüm kazanımlarının korunması ve yaşatılmasının en büyük güvencesidir.

Haberler 04.07.2016, 12:32
Tüm Yerel-Sen Genel Başkanı Cengiz Gülebay'dan Bayram Mesajı
Tüm Yerel-Sen Genel Başkanı Cengiz Gülebay yayınladığı Bayram mesajında şunları kaydetti:

Ülkemiz AKP iktidarının yanlış politikaları sonucunda; maalesef acıların yaşandığı, Şehit haberleri ile güne başladığımız, Bölünmenin eşiğinde karanlık bir tabloya doğru sürüklenmektedir. Eğitim, Sağlık, Turizm, Tarım, Çalışma, İç Politika, Dış Politika, Sosyal Politikalar dibe vurmuş, Her alanda olduğu gibi Emek ve çalışma yaşamında da insanımız tüm kazanımlarını kaybetmiş, daha zor şartlar altında, daha az kazançla, daha çok çalışmaya mahkum bırakılmıştır.
 
Bütün bu olumsuz koşullara rağmen; Ülke olarak özellikle bu günlerde ihtiyacımız olan en önemli şeyin birlikteliğimizi, bütünlüğümüzü, kardeşliğimizi güçlendirmek olduğunun farkındayız.
 
Bu nedenle yurttaşlarımızın, ülkemizdeki özgürlük ve barış ortamının değerini iyi bilmeleri, çağdaş yaşamdan ödün vermemeleri ve karanlığa karşı direnç göstermeleri, birlik bütünlük içinde olmaları gerekmektedir. Türkiye Cumhuriyetini sonsuza dek yaşatmak toplumun bireyleri olarak bizlerin sorumluğumuz altındadır.
 
Aklın ve bilimin üstünlüğünü esas alan; çağdaşlık, özgürlük, eşitlik gibi vazgeçilmez ilkeleri içeren büyük bir düşüncenin ürünü olan, tüm insanlık için örnek teşkil eden Cumhuriyetimizin değerini, yaşamakta olduğumuz bu günlerde her zamankinden daha çok bilmek ve uyanık olmak zorundayız.
 
Kendilerini çağdışı ve ham hayallere kaptıranların, ülkemizi Ortaçağ zihniyetine döndürmek isteyenlerin yaptıkları planların asla gerçekleşmeyeceğine, buna asla olanak bulamayacaklarına olan inancımı bir kez daha buradan duyuruyorum.
 
Vatandaşlarımızın sağduyusu ve Atatürk'e bağlılığı, Cumhuriyet'in tüm kazanımlarının korunması ve yaşatılmasının en büyük güvencesidir.
 
Sömürüye karşı Emeğin kazanacağını,

Karanlığa karşı Aydın-Çağdaş düşüncenin kazanacağını,

Cehalete karşı, Bilimin ve aklın kazanacağını,

Biliyor ve İnanıyorum...

Bu duygularla, Kardeşlik, Dostluk ve Sevginin hakim olduğu; Sağlık, Mutluluk ve başarılarla dolu; sevdiklerinizle birlikte olacağınız; NİCE BAYRAMLAR diliyorum..
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@