Tüm Yerel-Sen'den Kılıçdaoğlu'na Üzüm Tişörtü

Tüm Yerel Sen Genel Başkanı Kılıçdaroğluna Üzerinde Alın Teri Kurumadan Üzüme Adalet Tişört Ü Hediye Etti

Sendika 30.09.2017, 19:30
Tüm Yerel-Sen'den Kılıçdaoğlu'na Üzüm Tişörtü

CHP tarafından düzenlenen Alaşehir Üzüm Çalıştayında üreticilerin sorunlarını birebir dinleyip cevap veren Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğluna  Çalıştay sonrası  Tüm Yerel Sen Sendikası Genel Başkanı Dr. Hakan Kıran tarafından üzüm üreticilerinin sorunlarının  anlatan tshört hediye edildi.

25 Günlük Adalet yürüyüşü, ardından 4 günlük Çanakkale Adalet Kurultayı ve sonrasında Fındık Üreticilerinin sorunları için Giresunda 3 günlük yürüyüşe katılan Tüm Yerel Sen Sendikası bu kezde 3 Üzüm üreticilerinin yanında yer aldı.

Çalıştay ve Mitinge Birleşlik Kamu iş Konfederasyonu Genel Başkanı Hasan Kütük, Genel Sekreter Mücahit Dede Tüm Yerel Sen Genel Başkanı Dr. Hakan Kıran, Myk üyesi Çetin Saygı, Tüm Yerel Sen İzmir 1 Nolu Şube başkanı Bilal Altıner, 2 Nolu Şube başkanı Tamer Yiğit Güler, Büro İş  Sendikası İzmir  Şubesi Basın Yayın Sekreteri Kader Erdağı, Eğitim İş Gecen Dönem MYK üyesi Şaban Özdemir Eğitim İş 2 Nolu Şube Başkanı Ahmet Cangı, Eğitim İş 4 Nolu Şube Yöneticisi Yrd. Doç. Dr. Türkan Başyiğit ile sendikaların yöneticileri ve çok sayıda temsilcileri katıldı

Çalıştay sonrası Alaşehir Cumhuriyet Meydanındaki mitingdede üzerinde “ Üzüm Bağda, Emek Ranta kalmasın “ yazılı dev bir pankart açıp Üzüm üreticilerine destek olduklarını gösterdiler.

Tüm Yerel Sen Genel Başkanı Dr. Hakan Kıran Hukuksuzluğun ve Adaletin olmadığı her yerde Adaleti sağlamak için  STK larla birlikte   üzerlerine  ne görev düşerse yapmaya devam edeceklerini söylerken Sıra şimdide  önümüzdeki ay  yapılacak zeytin üreticileri için Zeytin Çalıştayında diyerek  “Zeytin İçin Adalet “  etkinlikleri nede katılacaklarını belirtti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@