TOÇ BİR SEN’e güçlü ve mütevazi bir aday: Şeyma Girgin Erdem

Kadınların başarılı olacağı bir alan daha... Sendika başkanlığı.... İşte detaylar...

Sendika 07.10.2018, 18:59 07.10.2018, 19:22
TOÇ BİR SEN’e güçlü ve mütevazi bir aday: Şeyma Girgin Erdem

Aydın’da 14 Ekim 2018 Pazar günü yapılacak Toç-Bir-Sen Şube yönetimini belirleyecek seçime Ziraat Mühendisi Şeyma GiRGİN ERDEM’in başkanlığın da girecek listenin, üyeler arasında şeffaf ve ulaşılabilir olduğundan dolayı kazanacağı konuşulurken, kimi üyelerin de hangi kadın başarısız olmuş ki Erdem başarısız olsun diyerek destek verdiği belirtiliyor.

Liste adaylarının yenilikçi, şeffaf yönetim anlayışına sahip olduğu bilinirken ERDEM’in mütevazi kişiliği de seçimi kazandıracak nedenlerden birisi olarak görülüyor. Zira ERDEM, bizim seçimlerimizin kaybedeni olmaz, kazananı ise Toç Bir SEN olacak diyerek, demokrasi şöleninin hayırlı olmasını dilemesi bunun en büyük örneği.

ERDEM, giriştiği her işte başarılı olan, yürekli, çalışkan ve başarılı olmak için de tüm gücünü kullanması ile bilenen, ekip anlayışına inanan, başarının şeffaf ve çoğulcu katılım ile gerçekleşeceğine inanan bir isim. Hal böyle olunca da üyelerin desteğini ve takdirini kazanıyor.
KamuGundemi.com olarak bizler de kadınların her alanda olduğu gibi sendikacılık konusunda da başarılı olacağını biliyor ve başarılar diliyoruz.


 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@