Toç Bir-Sen'e İddialı Olduğu Kadar Mütevazi Bir Aday: Şahin Değirmen

Memur-Sen Sendikasına bağlı TOÇ BİR-SEN Sendikasının 19-20 Ocak’ta 6.Olağan Genel Kurulunda ; Şahin DEĞİRMEN ve ekibinin Genel Başkanlığa aday olduğu açıklandı. 

Sendika 14.01.2019, 18:56
Toç Bir-Sen'e İddialı Olduğu Kadar Mütevazi Bir Aday: Şahin Değirmen

Memur-Sen Sendikasına bağlı TOÇ BİR-SEN Sendikasının 19-20 Ocak’ta 6.Olağan Genel Kurulunda ; Şahin DEĞİRMEN ve ekibinin Genel Başkanlığa aday olduğu açıklandı.

Sendika çevresi tarafından oldukça iddialı olduğu bilinen Şahin DEĞİRMEN’in aynı zamanda şeffaflık ve samimiyet ilkesiyle temsilde adalet, ehliyet ve liyakatı sağlayacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Şahin DEĞİRMEN’in listesinin, yenilikçi, şeffaf yönetim anlayışına sahip olacağı dile getirilirken DEĞİRMEN’in mütevazi kişiliği de seçimi kazandıracak nedenlerden birisi olarak görülüyor. Zira DEĞİRMEN, bizim seçimlerimizin kaybedeni olmaz, kazananı ise TOÇ Bir SEN olacak diyerek, demokrasi şöleninin sendikamıza hayırlı olması temennisinde bulunması bunun en büyük örneği.

DEĞİRMEN, giriştiği her işte başarılı olan, yürekli, çalışkan ve başarılı olmak için de tüm gücünü kullanması ile bilenen, ekip anlayışına inanan, başarının şeffaf ve çoğulcu katılım ile gerçekleşeceğine inanan bir isim. Hal böyle olunca da delegelerin desteğini ve takdirini kazanıyor.

DEĞİRMEN sitemiz kamugundemi.com’a özel yaptığı açıklamada:

Sevgili dostlar! İçinizden bir kardeşiniz olarak, sendikal hayata şeffaflık ve samimiyeti, temsilde de adalet, ehliyet ve liyakati sağlamak için TOÇ BİR-SEN Genel Başkanlığına adayım. 19-20 Ocak’ta yapılacak 6.olağan genel kurulda, genel kurul delegeleri başta olmak üzere, TOÇ Bir-Sen Üyeleri, Bakanlık çalışanları ile tüm dost ve arkadaşlardan fiili kavli ve kalbi destek bekliyor, tüm aday olacak arkadaşlara da başarılar diliyorum dedi. 

Şahin DEĞİRMEN; TOÇ BİR-SEN Genel Başkan Yardımcılığı, Bursa TOÇ BİR-SEN Şube Başkanlığı, Sinop İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Hasköy İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tecrübeleriyle bilinmektedir.

Yorumlar (2)
Rahmi Şavlı 2 yıl önce
Allah yar ve yardımcınız olsun .En kalbi duyularımla seni destekliyorum ve kazanacağınıza inanıyorum kardeşim.
Yolunuz açık olsun
Selam ve dua ile kalın
Rıfat YAŞAR 2 yıl önce
Yolunuz açık olsu Şahin başkanım. Desteğimiz sizinledir. Rabbim yardımcınız olsun İnaşaAllah TOÇ BİR SEN'imizin yarınları daha güzel olacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@