Talip Geylan Twitter Etkinliğimize Katılarak Sözleşmelilere Kadro Desteği Verdi

Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan dün gerçekleştirdiğimiz #SeçimÖncesiUmudum twitter etkinliğimize katılarak sözleşmelilerin kadroya geçirilmesi konusunda destek verdi. Sayın Genel Başkana duyarlılığı için teşekkür ediyoruz.

Sendika 08.01.2019, 12:53
Talip Geylan Twitter Etkinliğimize Katılarak Sözleşmelilere Kadro Desteği Verdi

Dün akşam saat 20.00'de başlattığımız etkinliğimize katılım oldukça yoğun olurken, Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan'da etkinliğe kayıtsız kalmadı. Türkiye gündeminde 1'inci sırada yer alan etiketimiz altında Geylan şu açıklamayı yaptı:

Öğretmenlerimiz arasında ayrım kabul edilemez. #SeçimÖncesiUmudum sözleşmeli çalışanların da eş durumu mazeret tayinlerinin gerçekleştirilmesidir. Yeter artık! Hükümet, bu drama daha fazla kayıtsız kalmamalı, Anayasamızın 41. Maddesinin gereğini yapmalıdır.

Etkinliğimiz, her yazdığı yüzbinlerce kez okunan ve sözleşmeli memurların kadroya geçirilmesi talebini gündemde tutan yazarımız Yasin Erdem'in son makalesi üzerine ortaya çıkmıştı. Erdem'in konuyla ilgili twitleri binlerce kez paylaşılarak kadro bekleyenlerin umudu haline geldi.

Yorumlar (1)
Sözleşmeli 2 yıl önce
Sayın başkanım sadece öğretmenler değil sözleşmeli olan biz imamlarda 4b liyiz 5 yıl oldu dağda köyde ne zaman bitecek bu çile
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@