Talip Geylan'ın girişimi öğle arası nöbet sorununu MEB'de çözdürdü

Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan'ın girişimleri sayesinde çözülen öğle arası nöbet sorununun çözümü, kimilerini sorunun çözümünde kendilerine pay çıkarmasına neden oldu; ancak gerçek ortada... Sorun Talip Geylan'ın girişimleriyle çözüldü..

Sendika 26.12.2018, 23:55 28.12.2018, 11:28
Talip Geylan'ın girişimi öğle arası nöbet sorununu MEB'de çözdürdü

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan geçen günlerde Twitter hesabından yapmış olduğu açıklama ile MEB'de genel müdürler ile görüştüğünü ve yakın bir zamanda Öğle arası nöbet sorunu ile ilgili düzenlemeler yapılacağını ve sorunun çözüleceğini ifade etmişti. 

Bugün Bakan Yardımcısı Mustafa Safran imzası ile tüm illere gönderilen resmi yazıda, Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan'ın söylediği gibi öğle arası nöbet sorununun çözümü sağlanmış oldu.

Çözüm olduktan sonra sahip çıkan çok olur. Ancak bu sorunun çözümünde Talip Geylan'ın girişimlerinin çok yerinde olduğu ve sorunu çözüme kavuşturduğu ortadadır. Sayın Genel Başkanı kamugundemi.com olarak kutluyor, her daim doğrunun ve öğretmenlerin yanından olmaya devam etmesinin yerinde olacağını hatırlatıyoruz.

İşte Mehmet Bakan Yardımcısı Mustafa Safran tarafındanbBütün illere gönderilen Öğle arası nöbet sorununu çözen resmi yazı...

Yorumlar (4)
Erhan 2 yıl önce
Neyi çözdü. Tegm yazısı ile çözülmüştü zaten.Şimdi yeniden düğüm yaptı. 1. Madde ve 2 be 3 ü geçersiz kılıyor. Neyi çözmüş.
Hasan 2 yıl önce
Erhan neyi çözmüş ? Diyorsun!! El insaf! Eğitim çalışanlarının sorunlarını dile getiren , mücadele eden tek bir sendikacı varsa o da Talip Geylan'dır. Ben bir eğitim birsenli olarak takdir ediyorum. Ve üye olduğum bu sendikadan istifa ediyorum. Kim benim hakkımı savunuyorsa ona destek olacağım. Yeter artık! Türk eğitim sene üye olacağım ve bütün gücümle destek olacagim
Ahmet Şimşek 2 yıl önce
Talip Geylan Eğitim çalışanlarının yılmaz savunucusu ve tek temsilcisi olan her türlü sorunlarımızı her platformda dile getirmektedir.Talip GEYLAN a teşekkür eder saygılar sunarım.
Mesleğimiz onurumuz. 2 yıl önce
Kim Neyiçozmuş!
Yazıklar olsun. Çözdük dedikleri öğlen nöbet sorunu 2017 yılında bakanlığın görüş yazısıyla çözüldü. Sendikanın birisi Dinlenme ve Temel ihtiyaçların karşılanması için üyelerini tehlikeye atmadan yarım saattsaatten az olmamak kaydıyla bu hakki kazandı. Yalancının mumu yatsıya kadar yanar. Biz öğretmenler her şeyin farkındayız. Gerçek sendikacılığı yapan sendikayı biliyor. Ben o sendikanin adını bile yazma gereği duymuyorum.
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@