Sizce Bu İnsanlar Ne Yapıyor olabilir?

Ne yaptıklarını öğrencince Helal Olsun diyeceksiniz...

Haberler 16.09.2015, 12:52
Sizce Bu İnsanlar Ne Yapıyor olabilir?

KamuGundemi.com - Sitemizden de daha önce haberleştirmiştik. (Eğitim-iş Aydın Şubesi'nden Alkışlanacak Davranış) Bu kişilerden sağdaki Eğitim İş Aydın Şube Başkanı Şaban Özdemir. Evlerinde atıl duruma düşen eşyaları yerinden alıp ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırıyorlar. Bu güne kadar kurduğu öğrenci evi sayısını kendisi de hatırlamıyor. Tek hatırladığı bu işi yaparken duyduğu mutluluk ve karşılıksız iyilik...

Eğitim-iş Aydın Şubesi kurulduğu yıldan bu yana gizliden gizliye, bir elin verdiğini diğer el duymasın misali, Aydın'da ihtiyaç sahibi öğrencilerin evlerini kurmalarına yardımcı oluyor. 

Aydın'da evinin eşyasını yenileyen öğretmenler,memurlar ya da diğer kesimden vatandaşlar Şaban Özdemir Başkanı arayarak durumu bildiriyor, O'da bulduğu bir kamyonetle hiç üşenmeden o eşyaları yerinden alıyor ve ihtiyaç sahibi öğrenciler için şube binasında muhafaza ediyor.

Eşyaların durumuna göre dezenfektasyonu da yapılıyor. Sonrasında ise ihtiyaç sahibi bir öğrenci kendilerine ulaştıklarında yine hiç üşenmiyorlar ve o eşyayı bizzat kendileri sırtlayarak yerine teslim ediyorlar.

Son olarak Şaban Başkan facebook hesabından paylaştığı bilgilendirme mesajında aşağıdaki mesajı kaydetti:

Bugünde (16 Eylül 2015) ihtiyaç fazlası olandan, ihtiyacı olana köprü olduk. Bıraktığı eşyalarla 3 öğrenci evinin eksiklerini giderme ve açılmasını sağlayan Dr.Yasin TİRYAKİ'ye katkıları için Ali YILMAZ ve TC Keriman Yılmaz teşekkür ediyorum. "SİZE LAZIM OLMAYAN HER ŞEY BİZE LAZIM" Slogan ile katkılarınızı bekliyoruz. Aydın Egitim-İs olarak zorda olanın, darda olanın, derdi olanın yanında olamaya devam edeceğiz. İletişim.0506 582 7030

Biz öğrendiğimizde de çok takdir etmiştik. Hala da takdir ediyoruz. Bu onurlu davranışından dolayı başta Eğitim-iş Aydın Şube Başkanı Şaban Özdemir olmak üzere yönetim kurulundaki değerli üyelerine teşekkürlerimizi sunarız.

Şaban Başkan'ın ilerleyen günlerde açıklayacağımız bir projesi daha var ki işte o zaman Aydın'da bu insanların neden bu kadar sevildiğini çok net bir şekilde anlayacaksınız.

Kaynak: KamuGundemi.com

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@