Sağır Sultan'ın bile duyduğu eylemi bir tek CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı duymadı

Tüm Yerel-Sen İzmir'de yetkili sendika. Geçen yıl İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı ile imzaladıkları toplu sözleşme maddelerinde yer alan yemek hakkının ödenmesi için başlattıkları eylemi tüm İzmir Duydu, Tüm Türkiye Duydu hatta Sağır Sultan bile duydu ancak CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı duymadı.... Eylem'de 26 gün geride kaldı... Bu kez Tüm Yerel-Sen'in tüm şube başkanları da İzmir'deydi....

Haberler 30.04.2016, 13:41
Sağır Sultan'ın bile duyduğu eylemi bir tek CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı duymadı
Tüm Yerel sen Sendikamız İzmir 1 Nolu şubemizin 26 gündür devam eden onurlu yemek çadırı eyleminde bugün örgütlü olduğumuz tüm illerden şube başkanları gelerek destek verdi.

Tencereli tavalı ve de düdüklü eylem ile başkanlık binasını inleten emekçilerimize eylem sonrası nohutlu pilav ve Cumhuriyetçi Kadınlar derneğinin getirdiği börek ve ayran ikram edildi.

Tüm Yerel sen 1 Nolu Şube başkanımız Dr. Hakan KIRAN Belediye bürokratlarına seslenerek “ Bu yasal hakkımız alasıya kadar buradayız “ derken bugünkü çadır eylemine destek veren Birleşik Kamu İş Konfederasyonu Eğitim Basın Genel Sekreteri Semra PEKTOPAL,Tüm Yerel Sen Genel Başkanı Cengiz GÜLEBAY,Genel Sekreter Arap MUCUR, Genel Mali Sekreter Arif ALEL,Genel Örgütlenme Sekreteri Ahmet YEŞİLAĞAÇ,Genel Hukuk ve Sözleşme Sekreteri Ahmet KILINÇOĞLU , Hürdoğan ARSLAN –Antalya, Mustafa Göncü-Tekirdağ, Levent ÇOŞKUN –Aydın, Seniha SOYLUHAN-Adana, Savaş ÇERKEZ-Edirne, Özcan YILDIRIM –İstanbul, Ayşe BİLGİ-Ankara, Salih CANBAZ –Kırıklareli, Salih YILDIZ-Muğla,Begüm ASKER –Hatay,Tamer Yiğit GÜLER –İzmir 2 Nolu Şube başkanları İle Eğitim İş İzmir Şubeleri ,Genel Sağlık İş,Büro iş Şube başkanları ve yöneticileri ne Cumhuriyetçi Kadınlar Derneğine teşekkürlerini iletti.

GÜLEBAY “ TAKSİM 1 MAYISTA KUTLANIR”…

Tüm Yerel sen Genel Başkanımız Cengiz Gülebay 1 Mayıs ta Taksime çıkmayan sendikaları eleştirirken. Birleşik Kamu İş e bağlı sendikalarımız 1 mayıs Pazar günü taksimde olacak ve kazancı yokuşuna katledilen 36 vatandaşımız için karanfil bırakıp anacağız”şeklinde konuştu aynı zamanda TBMM başkanınada sert çıkarak “ Sayın İsmail KAHRAMAN o makamdan derhal istifa etmelidir diyen Genel başkanımıza Emekçiler hep bir ağızdan “Türkiye laiktir laik kalacak “ şeklinde slogan atarak destek verdiler.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@