O Şubenin Etkinliği Proje Haline Dönüştü

Eğitim-iş Aydın Şubesi\'nin uzunca bir süredir sessiz sedası yürüttüğü çalışması artık Efeler Belediyesi kapsamında Sosyal Proje oldu...

Haberler 29.11.2015, 15:53
O Şubenin Etkinliği Proje Haline Dönüştü

Eğitim-iş Aydın Şubesi'nin uzunca bir süredir sessiz sedası yürüttüğü çalışması artık Efeler Belediyesi kapsamında Sosyal Proje oldu... Sitemizden de daha önce bir çok kez haberini yaptığımız bu güzel insanlar hiç bir karşılık beklemeden ihtiyacı olanlara yardımcı oluyorlardı. Şimdi ise bu yardım daha da büyüyecek ve Efeler Belediyesi ile ortak proje kapsamında yapılacak.

Konuyla ilgili Eğitim-iş Aydın Şube Başkanı Şaban Özdemir'in sitemiz için özel gönderdiği açıklamasında, biz bir emek örgütüyüz, emeği en yüce değer kabul ediyoruz, sınıf sendikacılığı yapıyoruz, memuruyla işçisiyle, köylüsüyle tüm emekçilerin ve ezilenlerin emeğinin karşılığını alamayanların haklarının savunucusuyuz dedi.

Özdemir açıklamasının devamında şunları söyledi:

"Bunun dışında toplumda yaşanan olumsuzluklara kayıtsız kalamayız. Önce kişisel olarak duyarlılığımla başlayıp sonra Eğitim-iş'li yol arkadaşlarımın duyarlılığının birleşmesiyle büyük bir dayanışma örneği haline gelmiş. "SİZE LAZIM OLMAYAN HER ŞEY BİZE LAZIM" Sloganı ile duyarlı insanların katılımı artarak büyümüştür. Yıllarca Birleşik Kamu-iş ve Eğitim iş üyeleri tarafından yapılan desteklerler bir çok kişiye yardımcı olabildik.

Efeler Kent Konseyi Yürütme Kurulu toplantında bu konuyu gündeme getirdim. Olumlu karşılanarak Efeler Belediyesi'nin desteği ile sosyal proje haline dönüştü. Efeler Belediyesi bir depo verip taşıma ve nakliye desteği sundu. İhtiyaç fazlası olanlar ellerindekileri bize bildiriyor. İhtiyaç sahipleri de bizi arıyor. Hiç bir harcama yapmadan ücret ödemeden evlerine teslim ediyoruz."

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@