O kitap bir kaç ilçeye daha dağıtılmış

Sendika 23.03.2018, 22:49
O kitap bir kaç ilçeye daha dağıtılmış

Trabzon’un Of ilçesinde dağıtıldığını tespit ettiğimiz ve bununla ilgili basın açıklaması yaptığımız Ruhi ÖZCAN’ın yazmış olduğu Vahiy Kültürü isimli kitabın sadece bahsi geçen ilçedeki okulda değil, Trabzon’un Of ve Maçka ilçesindeki bazı okullara da Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından dağıtılmak üzere gönderildiği şubemizce tespit edilmiştir.

Trabzon ilçelerinde dağıtılan bahsi geçen kitap hangi amaçla ve neden dağıtılmıştır? Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarına yönelik suçlamalar kabul edilebilir değildir. Geleceğimizin teminatı çocuklarımız, bu gerici ve yobaz zihniyete teslim edilemez.

Bu konuyla ilgili yapmış olduğumuz basın açıklamasında dile getirmiş olduğumuz kaygılarımız artarak devam etmektedir. Trabzon valisini göreve davet etmiştik. İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün bilgisi dâhilinde dağıtılan kitapların toplatılması talebimizi yineliyoruz. Bu konuyla ilgili geri dönüş yapılmadığı takdirde en kısa süre içerisinde ilgili yetkililer hakkında suç duyurusunda bulunacağımızın bilinmesini istiyoruz.

YÖNETİM KURULU ADINA TAMER ÖZLÜ (ŞUBE BAŞKANI)
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@