Müdür Yardımcılığı Sınavı 2016 Soru Bankası ve Cevapları

Müdür yardımcılığı ve müdür başyardımcılığı sınavına ilişkin Soru Bankası ve cevapları

Haberler 17.02.2016, 21:21
Müdür Yardımcılığı Sınavı 2016 Soru Bankası ve Cevapları
TÖS her zaman eşitlik ilkesinin savunucusu olmuştur; olmaya da devam edecektir. TÖS ikinci görev almak isteyen öğretmenlerin hakkaniyet ölçüsünde yarışmalarını her zaman desteklemektedir.

Bu bağlamda TÖS Müdür Yardımcılığı ve Müdür Başyardımcılığı Sınavı İçin mevzuattan oluşan kaynak kitabı 21 Aralık 2015 tarihinde çıkarmıştı. Anılan tarihte de TÖS ileri ki günlerde Müdür Başyardımcılığı Ve Müdür Yardımcılığı Sınavına girecek üyeleri için Soru Bankası ve Deneme Sınavı hazırlayacağını belirtmişti.

Bu günden itibaren TÖS Müdür Yardımcılığı ve Müdür Başyardımcılığı Sınavına ilişkin soru bankasını yayımlayacaktır.  Ayrıca ileri ki günlerde deneme sınavı yayımlayacaktır.

Bugün 222 sayılı İlköğretim ve Eğitim Kanunu ile  652 sayılı Millî Eğitim Bakanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile ilgili sorulara ve cevaplara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Dikmen Onat TÖS Genel Başkanı

222 sayılı İlköğretim ve Eğitim Kanunu Sorularını indirmek için TIKLAYIN!

652 sayılı Millî Eğitim Bakanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname Sorunlarını indirmek için TIKLAYIN!

Cevaplar için Tıklayın! 


 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@