Kesk Genel Başkanı Lami Özgen'in Nöbete Ücret Yalanına Eğitim-iş'ten Cevap

Nöbete ücret konusunda canlı yayında göz göre göre yalan söyleyen KESK Genel Başkanı’na cevap, Nöbet Eyleminde 38 Üyesi ceza alan, 32'sini iptal ettiren Eğitim İş Tekirdağ Şube Başkanı Hüseyin EREN'den geldi.

Haberler 22.08.2015, 20:54
Kesk Genel Başkanı Lami Özgen'in Nöbete Ücret Yalanına Eğitim-iş'ten Cevap

Nöbete ücret konusunda canlı yayında göz göre göre yalan söyleyen KESK Genel Başkanı’na cevap, Nöbet Eyleminde 38 Üyesi ceza alan, 32'sini iptal ettiren Eğitim İş Tekirdağ Şube Başkanı Hüseyin EREN'den geldi.

Hüseyin Eren sitemiz kamugundemi.com'a yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

KESK başkanı Lami Özgen şu an canlı yayında toplu görüşmeleri değerlendirirken öğretmenlerin nöbet ücreti için başlattıkları eylemin öncülüğünü yaptıklarını söyleyerek açıkça yalan söyledi.

Böyle bir yazıyı yazmak istemezdim ama LAMİ ÖZGEN'e gurur duyacağı bir olayı anımsatayım. Tekirdağ Eğitim İş üyeleri nöbet eyleminden toplamda 38 ceza aldı. Bunların 32 tanesi mahkemeye gitti ve tamamını KAZANDIK. 

Bu cezaları nöbet tutmayan üyelerimizi il milli eğitime şikayet ederek başlatan bir müdür vardı. Bu arkadaş aynı zamanda Tekirdağ Eğitim-Sen yönetim kurulu üyesidir. Bu müdür üyelerimizi yazı ile milli eğitime bildirmişti. Milli eğitim müdürü de bu yazıyı dayanak yaparak soruşturma yaptı ve cezaları verdi. 

LAMİ ÖZGEN emekçiyi şikayet eden yönetim kurulu üyesiyle GURUR duyabilir. 

Bizler milli eğitimle mücadele ederken aynı zamanda Eğitim Sen ile de mücadele ettik. Son olarak Bölge İdare mahkemesi de sonuçlanınca LAMİ ÖZGEN görecek onun yönetim kurulu üyesini de yargılatacağım. 

Öyle televizyonlarda atmakla bu iş olmuyor.

Kaynak: KamuGundemi.com

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@