İzmirli Belediye Emekçileri 2. Kez Yetki Tüm Yerel-Sen’in dedi

Yemek eylemi mücadelesiyle tarihe geçen Tüm Yerel-Sen İzmir'de ikinci kez yetkiyi açık ara önde kazandı....

Haberler 16.05.2016, 22:40
İzmirli Belediye Emekçileri 2. Kez Yetki Tüm Yerel-Sen’in dedi
SÖZ YETKİ KARAR ÇALIŞANLARA....

TEŞEKKÜRLER BİZE BU YILDA YETKİYİ VEREN EMEKÇİ KARDEŞLERİMİZE…

Sendikamız Tüm Yerel-Sen 16 Mayıs 2016 tarihinde yapılan yetki tespitinde; İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzsu ve Eshot Genel Müdürlüğü’nde toplam 2466 emekçinin gücüyle  bu yılda en çok üyeye sahip sendika oldu.

HOŞGELDİN BORNOVA HOŞGELDİN KARŞIYAKA HOŞGELDİN SELÇUK...

Bu yıl ayrıca  yetkili olduğumuz ilçelerimize Karşıyaka, Bornova ve Selçuk belediyelerimiz de katılmıştır. Ailemize yeni katılan belediyelerimize hoşgeldiniz diyoruz.
Tüm Yerel Sen 1 Nolu Şube Başkanımız  Dr. Hakan Kıran geçen yıl Büyükşehir Belediyesinde 12 kişi ile aldığımız yetki sonrasında bu yıl bu farkın 186' ya çıktığını belirterek ”Bize bu yılda yetkiyi veren tüm belediye emekçisi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. 43 gündür  devam eden  onurlu yemek çadırı direnişimizde de   zafer emekçinin olacaktır” dedi. KIRAn ayrıca; "Bir selam da Selçuk Belediyesi emekçilerine. Dik durdular. Kazandık. Selçuk'ta da artık değişim zamanı" ifadesini kullandı. 

Tüm Yerel Sen 2 Nolu Şube Başkanımız Tamer Yiğit GÜLER ise; bu yılda İBB de yetkiyi  Tüm Yerel Sen’e veren emekçilere teşekkür ederken “ Bizim de ailemize Karşıyaka ve Bornova Belediyeleri katıldı. Daha çok çalışıp  önümüzdeki yılda ailemize diğer belediyelerimizi katmak istiyoruz. Biz emek eksenli sendikayız. Kısa sürede bir çok belediyede yetkili olduk" ifadesini kullandı.

Üyemiz olsun olmasın tüm belediye emekçilerine,Üyelerimize, İşyeri Temsilcilerimize, Delegelerimize, aktivistlerimize ve bu başarının arkasındaki gizli kahramanımız olan ailelerimize sonsuz teşekkürler.

Bu daha başlangıç. Mücadeleye Devam...

Selam olsun 43 gündür Çadırda hak mücadelesi verenlere, Emek,Vatan,Cumhuriyet diyenlere!

İzmir Büyükşehir Belediyesi Yetki Tutanağını İndirmek İçin Tıklayın!

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@