Hep çaresizliğe, yoksulluğa ağlanmaz! mutluluğa da ağlanırmış!

Neden böyle bir başlık yazdık okuyunca anlayacaksınız....

Haberler 12.12.2015, 21:11
Hep çaresizliğe, yoksulluğa ağlanmaz! mutluluğa da ağlanırmış!

Hep çaresizliğe, yoksulluğa ağlanmaz! mutluluğa da ağlanırmış!

Sevgili dostlar;yıllarca yokluk, yoksulluk, çaresizlik içinde olan insanların yanlarında olmaya çalıştım. Zaman zaman gördüğüm manzaralar karşısında göz yaşlarıma hakim olamadım.İnsanlığın utanması gerekir diye isyanlarda bulundum.

Ancak zaman zaman da iyi insanlar da var, umutsuz değilim demiştim. Sobayla ,halıyla ,kilimle, battaniye, çatal, kaşık, tabakla başladığımız küçük çaplı çabalarımız; her zaman yanımda olan Yener yoldaşım,EĞİTİM-İŞ'li yol arkadaşlarımın büyük destekleri ve özverileriyle; duyarlı, güzel insanların katkılarıyla "SİZE LAZIM OLMAYAN HER ŞEY BİZE LAZIM" Sloganıyla her geçen gün büyüyüp SOSYAL PROJEYE dönüşen dayanışmamız bugün biraz daha büyüyerek KOCAMAN oldu.

Hayır sever eli öpülesi güzel yürekli bir amcam çalışmalarımızdan haberdar olunca 2 tane evini kira almadan ihtiyaç sahiplerine vermek istediğini söyleyip bana yetki verdi.

İşte "O AN" yıllarca yokluğa, yoksulluğa, çaresizliğe döktüğüm gözyaşları yerini sevinç gözyaşlarına bıraktı.

Desteklerinizle geldiğimiz yere bakar mısınız? Biraz duygusal mıyım? Sulu göz müyüm? bilmiyorum ama gözyaşlarıma hakim olamıyorum.

Hamal olmaktan, köylü olmaktan,spotçu olmaktan, EĞİTİM-İŞ'li olmaktan bir kez daha onur ve gurur duydum. Hayırsever amcama katkıları için, amcamızla beni buluşturan Ilknur Çınar'a çok teşekkür ediyorum.

İyi insanların var olduğunu bir kez daha kanıtladık. Aydın Egitim-İş olarak zorda olanın, darda olanın, derdi olanın yanında olamaya devam edeceğiz.

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@