Eylemin 12. Gününde Yemek Çadırında Süpriz Ziyaretçi

Tüm Yerel-Sen'in devam ettirdiği eylem bugün 12. günündeydi. İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden ise hala ses seda yok. Çadırın bugün ise sürpriz ziyaretçileri vardı.... İşte o ziyaretçiler...

Haberler 15.04.2016, 18:40
Eylemin 12. Gününde Yemek Çadırında Süpriz Ziyaretçi
ÇADIRIN SÜPRİZ ZİYARETÇİLERİ ROMAN MİLLETVEKİLİ ÖZCAN PURCU VE YALOVA BELEDİYE BAŞKANI’NIN EŞİ DİLEK SALMAN OLDU..
 
Tüm yerel sen sendikasının 4 Nisan'da başlattığı yemek eylem çadırında bugün Tüm Memurlar konak meydanını düdük sesleriyle inlettiler.

Çadır eyleminin sonuç alıncaya kadar devam edeceğini yineleyen Şube başkanı Dr. Hakan KIRAN, İBB Başkanı Aziz KOCAOĞLU’na  seslenerek memurun sesini duymasını istedi. Çadırın bugünkü konukları arasında  Türkiye'nin ilk Roman Milletvekili, CHP İzmir Milletvekili Özcan PURCU ailesi ile gelerek destek oldu.

Purcu'dan sonra Yine bir sürpriz ziyaretçi vardı o da Yalova Belediye başkanı Vefa SALMAN’ın eşi Dilek SALMAN. Salman desteğini sendika yeleğini giyerek gösterdi. Bugünkü Yemek çadırınının destekçileri arasında Konfederasyon Eğitim Basın Yayın Genel sekreteri Semra PEKTOPAL ,Eğitim iş 1 Nolu Şube başkanı Bülent TURAN, 4 Nolu Şube Başkanı Haşim KARAMAN ve Konfederasyon  İzmir il temsilcisi ve 2 Nolu Şube Başkanı Tamer yiğit GÜLER de vardı.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@