Emekçiler bu kez alanda değil piknikte buluştular

Tüm Yerel-Sen Sendikası İzmir şubelerinin üyelerinin yoğun stresli şehir ve iş ortamından bir nebze uzaklaştırmak için düzenlediği Kahvaltılı Bergama-Dikili gezisi yoğun ilgi gördü.

Haberler 25.11.2015, 21:56
Emekçiler bu kez alanda değil piknikte buluştular

Tüm Yerel-Sen Sendikası İzmir şubelerinin üyelerinin yoğun stresli şehir ve iş ortamından bir nebze uzaklaştırmak için düzenlediği Kahvaltılı Bergama-Dikili gezisi  yoğun ilgi gördü.

Onları daha çok alanlarda emek mücadelesi içinde hak ararken tomalara karşı,biber gazı ,tazyikli su ile mücadele ederken görmeye alışmıştık. Bu Kez birlikteliklerini kahvaltılı hafta sonu pikniğinde gösterdiler.

Hafta sonu İzmir Büyükşehir Belediyesi önünde 3 otobüs dolusu üyesi ile birlikte Bergamaya  giden Tüm Yerel Sen Üyeleri  burada  kahvaltı yaptıktan sonra bergama Kapalıçarşı ve 134 yıldır kapalı olan ve Bergama belediyesince restore edilen  Yabets Sinegog unu  ziyaret eden emekçiler buradanda Dikili Belediyesi Sosyal tesisilerine geçip sahilde bol bol yürüme ve  dinlenme imkanı bulup haftanın  hatta ayların stresini attılar.

Tüm Yerel Sen 2. Nolu Şube başkanı Tamer Yiğit Güler “ 2013 yılında kurulan sendikamız İzmir Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere  bir çok İlçemizde yetkili sendika konumuna gelmiştir. Yetkili olduğumuz tüm Belediyelerdede   Hükümet alabilirsiniz dediği  Dayanışma  aidatını  hemen kaldırdık çünkü bu dayanışma değil Sömürü aidatıdır.Yoğun  2 yıl geçirdik  üyelerimizin kaynaşması ve birlikteliği açısından da bu tür etkinlikler önemlidir.”BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ” diyerek bu tür  organizasyonların  devam edeceğini söyledi.

tüm yerel-sen izmir şubeleri

tamer yiğit güler, tüm yerelsen

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@