Eğitim-iş\'ten İnsanlığı Kana Bulayan Paris Katliamına Kınama

Eğitim-iş: İnsanlığı kana bulayan Paris katliamını şiddetle kınıyoruz...

Haberler 14.11.2015, 20:39
Eğitim-iş\'ten İnsanlığı Kana Bulayan Paris Katliamına Kınama

Eğitim-iş Paris'teki saldırıyı kınadı. Eğitim-iş'ten yapılan yazılı açıklamada şunlar kaydedildi:

 IŞİD terör örgütü Suruç ve Ankara’da yarattığı katliamın bir benzerini Fransa’nın başkenti Paris’te gerçekleştirmiştir. Tüm insanlığı hedef alan bu eli kanlı caniler Paris’te de yüzlerce insanı acımasızca katletmiştir.

Başta Irak ve Suriye olmak üzere tüm Ortadoğu’yu istikrarsızlaştıran ABD Emperyalizmi ve işbirlikçilerinin yaratmış olduğu IŞİD canavarı sadece Ortadoğu’yu değil, dünyamızı kan gölüne çevirmekte ve tehditlerini de sürdürmektedir.

Ülkemizi yönetenler de büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Yurtta barış, dünyada barış” politikasını terk ederek komşularımızın iç işlerine karışmış, Suriye’deki iç savaşı körükleyerek oradaki terör örgütlerine destek sunarak Ortadoğu’da oluşan bu terör bataklığına Türkiye’yi de sokmuşlardır.

Eğitim-İş olarak; terörün her türlüsüne karşı ortak ve kararlı bir mücadele yürütülmesi gerektiğini savunuyoruz. Paris’te yaşanan bu vahşi katliamı şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz. Katliamda yaşamını kaybedenleri saygıyla anıyor, tüm insanlığın acılarını içtenlikle paylaşıyoruz.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@