Eğitim-İş'ten Çanakkale'de yaşananlara çok sert tepki

Eğitim İş Çanakkale Şube Yönetim Kurulu 18 Mart'ta Çanakkale'de yaşanan olaylarla ilgili yaptığı açıklamada çok sert ifadeler kullandı.

Sendika 21.03.2017, 23:01
Eğitim-İş'ten Çanakkale'de yaşananlara çok sert tepki

18 Mart Çanakkale Deniz Zaferinin 102. Yıl Dönümü törenlerinde Çanakkale’nin seçilmiş Belediye Başkanı Sayın Ülgür Gökhan’a karşı stadyumdaki konuşması sırasında, dışarıdan getirilen bindirilmiş kıtalarla yuhalatılması ve ıslıklanması gibi yapılan saygısızlığın kabul edilir bir tarafı yoktur.

Organize olmuş bu nezaketsiz ve saygısız güruhun çirkin tavırları Çanakkale Belediye Başkanı Sayın Ülgür Gökhan’ın nezdinde, Çanakkale Halkına yapılmıştır.

Her yıl tekrarlanan bu seramoniyi yapanlar ve bunlara seyirci kalanlar Çanakkale Halkının sabrını zorlamaktadırlar.

Barışın ve özgürlüklerin kentini sanki işgal etmiş gibi dolduranlar bilmelidir ki, Ülgür Gökhan’ a karşı yapılan bu haksız tepkiler, sizlere Çanakkale Belediye Başkanlığını kazandırmaz…

Çanakkale Halkıyla bütünleşmiş, demokrat, Laik, Cumhuriyet ve Atatürk Değerlerine sahip çıkan ve savunan Belediye Başkanımız Ülgür Gökhan bu kentteki halkın oylarıyla seçilmiştir.

Çelenk koyma töreni sırasında üstünün aranması ise tamamen bir skandaldır.

Yüreği insanlık ve çocuk sevgisiyle, hizmet aşkıyla dolu Belediye Başkanımızın üzerinde ne bulmayı umuyordunuz da aradınız…

Kimlerin talimatıyla bu uygulamaya maruz bırakılmıştır.

Çanakkale Valisi tüm bu yaşanan akıl dışı uygulamalara bir açıklık getirmeli ve Çanakkale Kamuoyunu mutlaka aydınlatmalıdır.

Eğitim İş Çanakkale Şubesi olarak Belediye Başkanımız Sayın Ülgür Gökhan’a karşı yapılan tüm bu saygısızlıkları esefle, şiddetle kınıyoruz. Bu yüzden seviyesizliğe ve saygısızlığa HAYIR diyoruz…

Kaynak: KamuGundemi.com
Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@