Eğitim-iş Sinop Şubesi'nden Anlamlı Resim Yarışması

Eğitim-iş Sinop Şubesi 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için Bana Atamı Anlat konulu yarışma düzenledi.  Eğitim İş'in düzenlediği yarışmaya  lise &oum

Haberler 06.05.2015, 20:48
Eğitim-iş Sinop Şubesi'nden Anlamlı Resim Yarışması

Eğitim-iş Sinop Şubesi 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için Bana Atamı Anlat konulu yarışma düzenledi.  Eğitim İş'in düzenlediği yarışmaya  lise öğrencileri katılabilecek.

Yarışma için yapılan duyuruda bu anlamlı yarışma için öğrencilerimizin teşvik edilmesi konusunda desteklerinizi bekliyoruz denildi.

“BANA ATA’MI ANLAT ” KONULU RESİM YARIŞMASI ŞARTNAMESİ

 

YARIŞMA SAHİBİ
Projenin sahibi  Eğitim İş Sendikası Sinop Temsilciliği ‘dir.

HEDEF
Yarışma, tüm lise öğrencilerini kapsayacak şekilde, Mustafa Kemal Atatürk’ü en iyi anlatacak öğrencileri belirlemek amaçlı olacaktır. Bu yarışma  Milli Eğitim Müdürlükleri işbirliği ile gerçekleştirilecektir.

İÇERİK
Bana Ata’mı Anlat” konulu yarışmaya katılacak eserlerin, kamuoyunda özellikle genç nesillerde Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı bilincinin artırılması, Atatürk’ün kişisel özellikleri ve ilkelerinin benimsetilmesini sağlayacak ve teşvik edecek içerikte özgün çalışmalar olması gerekmektedir.

HEDEF KİTLE
Yarışmaya  katılım, Sinop ili merkez ilçedeki lise öğrencileridir

(9-10-11-12’nci sınıflar).
YARIŞMANIN SÜRESİ
Yarışmaya katılım için eserlerin son teslim tarihi 14 Mayıs 2015’tir.
JÜRİ
Jüri, konuyla ilgili alan öğretmenlerinden oluşacaktır.

YARIŞMA  KURALLARI

1.     Bu yarışmaya Sinop ili merkez ilçedeki resmi ve özel tüm liselerdeki 9,10, 11 ve 12’nci sınıf öğrencileri katılabilir.

2.    Resim konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur.
3.     Her katılımcı, eseriyle birlikte kimlik bilgilerinin açıkça yazıldığı (Adı, Soyadı, Okulu, Okul numarası, Sınıfı ve Çalıştıran öğretmeni, Telefon) bilgilerini eserine ekleyecektir.
4.     Eserlerin daha önce herhangi bir yarışmaya katılmamış ve herhangi bir yerde yayınlanmamış olması gerekmektedir. Ödüle layık görülen eserin özgün olmadığının sonradan anlaşılması halinde ödül iptal edilecektir. Bu durumdan kaynaklanabilecek her türlü sorunun hukuki yaptırımı ile süreçlerin maddi yaptırımı katılımcıya ait olacak, doğabilecek sorunlardan sorumlu Sinop  Eğitim İş Sendikası Temsilciliği olmayacaktır.
5.     Sinop  Eğitim İş Sendikası Temsilciliği, yarışmaya katılan ve ödüle layık görülen eserleri, katılımcıların isimlerini vermek suretiyle, her türlü yayın organında kamuoyuna açıklayabilecek ve söz edebilecektir.
6.     Yarışmaya eser gönderen tüm katılımcılar, şartname koşullarını, yarışma şartlarını ve jüri kararlarını kabul etmiş sayılacaklardır.
7.     Eserler okul idareleri tarafından toplanılacak ve listelenerek Eğitim İş işyeri temsilcilerimiz  vasıtasıyla, Sinop  Eğitim İş Sendikası Temsilciliğine gönderilecektir.
8.   Eserlerin jüri tarafından değerlendirilmesi sonucunda, finale kalarak ödül törenine gelmeye hak kazanan öğrencilerin isimleri  18.05.2015 tarihinde duyurulacaktır. Dereceler  19.05.2015 tarihinde19 mayıs Atatürk ‘ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramın da açıklanacaktır.
9 . Yarışma sonucunda dereceye giren öğrencilere;

1’inciye   Tablet
2’nciye     saat
3’üncüye  saat hediye edilecektir.

 

10.    Dereceye giren eserler Sinop  Eğitim İş Sendikası Temsilciliği arşivinde muhafaza edilip gerektiğinde çeşitli etkinliklerde kullanılacaktır. 

bana atamı anlat resim yarışması eğitim iş sinop

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@