Eğitim İş Şanlıurfa Şubesi 8 Mart Fotoğraf Sergisini Açtı

Şanlıurfa Eğitim İş Şubesi 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri çerçevesinde 05.03.2016 cumartesi günü Büyükşehir Belediyesi Sergi Salonunda Fotoğraf Sergisi açıldı.

Haberler 07.03.2016, 15:58 04.08.2016, 11:55
Eğitim İş Şanlıurfa Şubesi 8 Mart Fotoğraf Sergisini Açtı
Fotoğraf sanatçısı, Eğitimci Ayşe Karakuş ve Yaşar Gülay’a ait eserlerin sergilendiği etkinlik 8 Mart Salı günü saat 16.00'ya kadar Şanlıurfalıların ziyaretine açık kalacak.

Şanlıurfa Eğitim İş Şube Başkanı Ramazan Kocaoğlu yaptığı açıklamada;

Örgütlü hareket etmediğimiz sürece bu sömürü devam edecektir. Emekçi kadının kurtuluşu kapitalist düzende en çok sömürülen ve ezilen işçi sınıfının kurtuluşundan farklı bir yol izlemeyecektir. Emekçi kadınlar, sınıfdaşlarıyla birlikte mücadele ederek kurtulacaklardır. Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi; Şunu anlamak lazımdır ki dünya yüzünde gördüğümüz herşey kadının eseridir.’ sözünü mücadelemizde rehber ediniyoruz. Konuyla ilgili etkinliklerimiz devam edecek. 08 Mart Salı günü saat 19.00 da sendikamızca Şair Nabi Kültür Merkezinde düzenlenen şiir dinletisi etkinliğimize tüm Şanlıurfalı hanımefendileri davet ediyoruz. Yaşasın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü” dedi.

Şanlıurfa Eğitim iş, Urfa Eğitim iş, Eğitim İş Urfa

 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@