Eğitim iş Edirne Şubesinden Çifte Kutlama

Eğitim-iş Edirne Şubesi Cumhuriyetimizin 92.Yılı ve Eğitim-iş'in 10. Kuruluş Yıl dönümü kutlamasını birleştirerek birlik ve beraberlik yemeği düzenledi.

Haberler 26.10.2015, 17:56
Eğitim iş Edirne Şubesinden Çifte Kutlama

Eğitim-iş Edirne Şubesi 24 Ekim 2015 Cumartesi günü Cumhuriyetimizin 92.Yılı ve Eğitim-iş'in 10. Kuruluş yıldönümünü mütevazi bir etkinlik düzenleyerek kutladı.

Etkinliğe; Birleşik Kamu-iş Konfederasyonu Genel Özlük ve Hukuk Sekreteri Engin Çoğal, Eğitim-iş Genel Mali Sekreteri Nazım Kırcı, Eğitim-iş Genel Eğitim Sekreteri Önder Yılmaz, Eğitim-iş Kırklareli Şube Başkanı Gürsel Özdemir, Birleşik Kamu-iş Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Güngör, CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, Edirne ADD yönetimi  ile çok sayıda üye katıldı.

Edirne Şube Başkanı Hikmet Bölükbaşı burada yaptığı konuşmada Eğitim-iş'in 10 yılllık mücadelesinden bahsedip, Edirne'de ki eylem ve etkinliklerini anlattı. Bölükbaşı, Eğitim-iş'in Edirne'de büyümeye devam ettiğini söyleyerek bu yıl 92. yılını kutladığımız Cumhuriyetimize Eğitim-iş üyelerinin sonuna kadar bağlı kalacağını da sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@