Demir'den Sağduyu Çağrısı

Eğitim-iş Osmaniye İl Başkanı Seyit Demir sağduyu çağrısı yaparak, terörü lanetledi....

Haberler 14.09.2015, 02:59
Demir'den Sağduyu Çağrısı

7 Haziran seçimleri ardından yaşanan siyasi basiretsizlik ve Ülke yönetimindeki boşluk bu günlerde yaşadığımız terör faaliyetlerinin üst düzeylere gelmesindeki önemli sebeplerden birisidir.

Malum 1 Kasım 2015 te yapılacak  seçimler ile ülkemiz yeni bir sürece girmiştir.Bu noktada Halkın iradesi sandıkta son noktayı koyacaktır.Umut ediyoruz ki huzur ve güven tekrar yaşadığımız topraklarda kendisini göstersin.

İlimiz Osmaniye sosyo ekonomik yapısı gereği dışarıya göç vermekte ve gençlerimiz askerlik hizmetini tamamladıklarında memleketlerine dönmek yerine askerlik hizmetini uzman erbaş,uzman onbaşı,uzman çavuş olarak meslek kapsamında yapmaktadırlar.

OSMANİYE ilimiz 7 Haziran 2015 tarihinden bu güne kadar 9 şehidi ile helalleşmiş ebediyete uğurlamıştır. Bu nedenle yaşanan her türlü terör olayına karşı olduğumuzu her fırsatta dile getirmekten asla çekinmedik. Ülkemizde BARIŞ ve KARDEŞLİK duygularının yeniden eski günlerimizdeki gibi bir arada yaşanması için bize düşen her türlü noktada gayretlerimizi ve çalışmalarımız asla eksik etmeyeceğiz.

Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ün ''Yurtta Sulh ,Cihanda Sulh '' sözlerini her fırsatta hatırlamak gerektiğini düşünerek Sendikamız üyeleri ile yaşanan terör olaylarını kınadığımızı bir kez daha belirtmek isterim.
 
Ayrıca geçtiğimiz günlerde Hürriyet gazetesine yapılan çirkin saldırıyı da kınıyoruz.Basın haber alma ve aldığı haberi yayınlama hakkına sahiptir. Ülkede Basın özgürlüğünün mevcut iktidarlar güdümüne girmesinin özgürlük kavramıyla bağdaşmadığını düşünerek bu tür olaylarında ülkemizde olmamasını temenni ediyorum.

Seyit DEMİR

Eğitim iş Osmaniye İl Başkanı

Yorumlar (1)
can 5 yıl önce
eğitim iş öğretmen sendikaları içinde en çalışkan ve dürüst kişilerden oluşmuştur.
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@