CHP'den Birleşik Kamu İş İzmir Temsilciliğine Ziyaret

4 Ağustos Perşembe günü yapacağı Mitinge katılma kararı aldı.Bu Kararın ardından CHP Genel merkezinden bir heyet Konfederasyon il temsilciliğini ziyaret etti ve bu karardan dolayı teşekkürlerini ilettiler..

Haberler 02.08.2016, 13:08
CHP'den Birleşik Kamu İş İzmir Temsilciliğine Ziyaret
Ülkemizde yaşanan 15 Temmuz darbe girişimine karşı ve kurucu iradeye karşı yapılan bombalı saldırıyı lanetlemek  Demokrasiye ve  Cumhuriyete sahip çıkmak için  Birleşik Kamu iş Konfederasyonu  CHP  Genel merkezin tertiplediği   İstanbul Taksimde 24 Temmuzdaki Mitingin  ardından bu kez de  İzmir Gündoğdu da da 4 Ağustos Perşembe günü yapacağı Mitinge katılma kararı aldı.Bu Kararın ardından CHP Genel merkezinden bir heyet Konfederasyon il temsilciliğini ziyaret etti ve bu karardan dolayı teşekkürlerini ilettiler..

 CHP Genel Sekreteri Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır, Sendikalardan sorumlu CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, CHP  Genel Başkan Yardımcısı İzmir Milletvekili Zeynep Altıok, CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır dan oluşan heyeti Tüm Yerel sen 1 Nolu Şube Başkanı Dr. Hakan KIRAN, Eğitim iş 1 Nolu Şube Başkanı Bülent Turan, Eğitim iş 4 Nolu Şube Başkanı Haşim Karaman, Tüm Yerel sen Kurucu üyelerinden Mustafa Özkeskin ile sendikaların yönetici ve  Temsilcileri karşıladı..

Sendikalardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba 24 Temmuz Taksim mitingine katkılarından dolayı Birleşik Kamu iş Konfedersyonuna bağlı sendikalara teşekkür ederken, 4 Ağustos Gündoğdu mitinginede aynı duyarlılıkla katılım sağlanmasını arzu ettiğini belirtirken Genel Sekreter Kamil Okyay Sındır  4 Ağustos Mitingi için hazırlattığımız afişleri masalarda görünce “Baksanıza Birleşik Kamu iş Mitinge hazır arkadaşlar “ diyerek  Teşekkürlerini yineledi
Ağbaba  “4 Ağustos'ta Cumhuriyetimiz ve demokrasimiz için haydi Gündoğdu Meydanına 'Ne darbe ne dikta' yaşasın özgürlükçü demokrasi “ sloganıyla Tüm İzmirlileri Gündoğdu meydanında toplanmaya davet etti

Tüm Yerel sen 1 Nolu Şube başkanı Dr. Hakan Kıran ise  ziyaretten dolayı CHP heyetine teşekkürlerini iletti ve 4 Ağustosta Gündoğduda beraberiz mesajını verdi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@